Stefan Latinovic Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Ranglista#1372
Kor25
Magasság6'5"
Súly203 lb
KézJobbkezes
Aktuális Forma
W
L
2
Elemzett Mérkőzések
100%
Tipp Pontosság
Tenisz tippek
Üzemelteti 
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.4/10 |
Időpont
Mérkőzés
Best Tip
Megb.
Stefan Latinovic – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Stefan Latinovic egy 25 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 1372. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 2 mérkőzést elemzett Stefan Latinovic részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (21) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 60.9% | 59.6% | 59.6% |
| Nyert 1. Szerva | 73.1% | 72% | 72% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% | 42.6% | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 5.2 | 5.6 | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 | 4.1 | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 49% | 50% | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31% | 18% | 18% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% | 34.7% | 34.7% |
| Szerva Tartás % | 61.9% | 60.1% | 60.1% |
| Összes Nyert Pont | 50.7% | 46.7% | 46.7% |
Statisztikák by Surface
| Stat. | Kemény (3) | Salak (18) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% | 59.9% |
| Nyert 1. Szerva | 64.7% | 73.6% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% | 41.9% |
| Ászok / Meccs | 8.3 | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.6% | 17.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.7% | 34.8% |
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (21)
Utolsó 20 (20)
Utolsó 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.6% |
| Nyert 1. Szerva | 72% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.3 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.7% |
| Szerva Tartás % | 60.1% |
| Összes Nyert Pont | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.6% |
| Nyert 1. Szerva | 72% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 5.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 18% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.7% |
| Szerva Tartás % | 60.1% |
| Összes Nyert Pont | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.9% |
| Nyert 1. Szerva | 73.1% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 5.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.1 |
| Hárított Bréklabdák | 49% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.2% |
| Szerva Tartás % | 61.9% |
| Összes Nyert Pont | 50.7% |
Statisztikák by Surface
Kemény (3)
Salak (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 58.4% |
| Nyert 1. Szerva | 64.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45.4% |
| Ászok / Meccs | 8.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.7 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 20.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.9% |
| Nyert 1. Szerva | 73.6% |
| Nyert 2. Szerva | 41.9% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34.8% |