Talia Gibson Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Következik |
| - |
|
|
? |
? |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
613 466 |
2 |
10/10 | |
17:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 | |
17:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
166 624 |
O18.5 |
4.1/10 | |
17:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
O18.5 |
9/10 | |
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
4.7/10 | |
14:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 626 |
O16.5 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
662 736 |
O17.5 |
10/10 | |
20:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
8/10 | |
18:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
19:05 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U27.5 |
9.2/10 | |
21:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
473 656 |
2 |
6.8/10 | |
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O21.5 |
5.6/10 | |
21:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 12 |
U19.5 |
4.8/10 | |
06:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.6/10 |
Talia Gibson – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Talia Gibson egy 21 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 62. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 35 mérkőzést elemzett Talia Gibson részvételével, és több mint 71.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (69) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.1% | 67.8% | 67.4% |
| Nyert 1. Szerva | 59.7% | 66.3% | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 45% | 44.4% | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 3 | 5.4 | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 | 3.9 | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 51.2% | 54.5% | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% | 31% | 32% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% | 40.3% | 41.7% |
| Szerva Tartás % | 55% | 59.4% | 64.4% |
| Összes Nyert Pont | 48% | 49.6% | 50.1% |
| Stat. | Kemény (50) | Salak (7) | Fű (12) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.2% | 68.4% | 72.5% |
| Nyert 1. Szerva | 66.8% | 55.8% | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% | 40.1% | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 4.9 | 3.4 | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 5.1 | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 55.1% | 37.7% | 58.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.7% | 29.2% | 34% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.7% | 40% | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.4% |
| Nyert 1. Szerva | 64.5% |
| Nyert 2. Szerva | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 4.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 32% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.7% |
| Szerva Tartás % | 64.4% |
| Összes Nyert Pont | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.8% |
| Nyert 1. Szerva | 66.3% |
| Nyert 2. Szerva | 44.4% |
| Ászok / Meccs | 5.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% |
| Szerva Tartás % | 59.4% |
| Összes Nyert Pont | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.1% |
| Nyert 1. Szerva | 59.7% |
| Nyert 2. Szerva | 45% |
| Ászok / Meccs | 3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 51.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 30% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% |
| Szerva Tartás % | 55% |
| Összes Nyert Pont | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.2% |
| Nyert 1. Szerva | 66.8% |
| Nyert 2. Szerva | 47.4% |
| Ászok / Meccs | 4.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.4% |
| Nyert 1. Szerva | 55.8% |
| Nyert 2. Szerva | 40.1% |
| Ászok / Meccs | 3.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 5.1 |
| Hárított Bréklabdák | 37.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.5% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 3.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.6 |
| Hárított Bréklabdák | 58.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% |