Thomas Faurel Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
6.8/10 | |
15:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O18.5 |
1.6/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U22.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
1.6/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
476 653 |
1 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
U24.5 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
6.4/10 | |
09:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.6/10 | |
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
5.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.7/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
9.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 466 |
O8.5 |
7.9/10 | |
11:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O9.5 |
7.8/10 | |
12:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O8.5 |
10/10 |
Thomas Faurel – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Thomas Faurel egy 19 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 375. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 30 mérkőzést elemzett Thomas Faurel részvételével, és több mint 53.3% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (68) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% | 65.6% | 63.6% |
| Nyert 1. Szerva | 61.3% | 63.2% | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% | 53.1% | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 2.2 | 2 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 | 1.6 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 46.5% | 57.5% | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.4% | 25.9% | 24.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% | 39.4% | 41.9% |
| Szerva Tartás % | 65.1% | 69.8% | 74.9% |
| Összes Nyert Pont | 52.3% | 52.2% | 50.5% |
| Stat. | Kemény (16) | Salak (52) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 65.8% | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.4% | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 2.1 | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% | 55.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% | 25.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.6% |
| Nyert 1. Szerva | 61.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 24.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.9% |
| Szerva Tartás % | 74.9% |
| Összes Nyert Pont | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.6% |
| Nyert 1. Szerva | 63.2% |
| Nyert 2. Szerva | 53.1% |
| Ászok / Meccs | 2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.6 |
| Hárított Bréklabdák | 57.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.4% |
| Szerva Tartás % | 69.8% |
| Összes Nyert Pont | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.9% |
| Nyert 1. Szerva | 61.3% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 46.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 27.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% |
| Szerva Tartás % | 65.1% |
| Összes Nyert Pont | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.7% |
| Nyert 1. Szerva | 65.8% |
| Nyert 2. Szerva | 51.4% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.1 |
| Hárított Bréklabdák | 67.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 63.4% |
| Nyert 1. Szerva | 60.8% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 1.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43% |