Tilwith Di Girolami Előrejelzések, statisztikák és forma
Aktuális forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
6.7/10 | |
05:30 Feladás |
| 1
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U19.5 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
2.5/10 | |
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
3.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.4/10 | |
10:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.7/10 | |
14:08 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
2.5/10 | |
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U19.5 |
2.3/10 | |
12:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
O20.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 | |
10:11 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.4/10 | |
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Tilwith Di Girolami – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Tilwith Di Girolami 22 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 14 mérkőzést elemzett Tilwith Di Girolami részvételével, és több mint 50% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (48) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | - | 67.9% | 67.6% |
| Nyert 1. szerva | - | 54.2% | 58.3% |
| Nyert 2. szerva | - | 51.6% | 47.7% |
| Ászok / meccs | 0.3 | 0.5 | 0.4 |
| Kettős hibák / meccs | 2 | 2.6 | 4.1 |
| Hárított bréklabdák | - | 47.7% | 52.3% |
| Kihasznált bréklabdák | - | 48.2% | 56.3% |
| Nyert fogadópontok | 49.4% | 49.6% | 51.4% |
| Szervatartás % | - | 157% | 105.2% |
| Összes nyert pont | 102% | 76.4% | 64.5% |
| Stat. | Kemény (14) | Salak (28) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 67.9% | 67.3% |
| Nyert 1. szerva | 55.6% | 60.7% |
| Nyert 2. szerva | 50% | 45.7% |
| Ászok / meccs | 1 | 0.1 |
| Kettős hibák / meccs | 3.2 | 4.9 |
| Hárított bréklabdák | 54.4% | 50% |
| Kihasznált bréklabdák | 52.6% | 60% |
| Nyert fogadópontok | 49.7% | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 67.6% |
| Nyert 1. szerva | 58.3% |
| Nyert 2. szerva | 47.7% |
| Ászok / meccs | 0.4 |
| Kettős hibák / meccs | 4.1 |
| Hárított bréklabdák | 52.3% |
| Kihasznált bréklabdák | 56.3% |
| Nyert fogadópontok | 51.4% |
| Szervatartás % | 105.2% |
| Összes nyert pont | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 67.9% |
| Nyert 1. szerva | 54.2% |
| Nyert 2. szerva | 51.6% |
| Ászok / meccs | 0.5 |
| Kettős hibák / meccs | 2.6 |
| Hárított bréklabdák | 47.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 48.2% |
| Nyert fogadópontok | 49.6% |
| Szervatartás % | 157% |
| Összes nyert pont | 76.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ászok / meccs | 0.3 |
| Kettős hibák / meccs | 2 |
| Nyert fogadópontok | 49.4% |
| Összes nyert pont | 102% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 67.9% |
| Nyert 1. szerva | 55.6% |
| Nyert 2. szerva | 50% |
| Ászok / meccs | 1 |
| Kettős hibák / meccs | 3.2 |
| Hárított bréklabdák | 54.4% |
| Kihasznált bréklabdák | 52.6% |
| Nyert fogadópontok | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 67.3% |
| Nyert 1. szerva | 60.7% |
| Nyert 2. szerva | 45.7% |
| Ászok / meccs | 0.1 |
| Kettős hibák / meccs | 4.9 |
| Hárított bréklabdák | 50% |
| Kihasznált bréklabdák | 60% |
| Nyert fogadópontok | 51.7% |