Timofei Derepasko Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.2/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
1 |
8.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:09 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
465 647 |
2 |
7.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
6.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
7.1/10 | |
05:30 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
3.5/10 | |
04:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8/10 | |
06:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 654 |
1 |
6.8/10 | |
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.6/10 | |
07:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
8/10 | |
05:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 366 |
O20.5 |
7.8/10 | |
05:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
5/10 | |
05:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 736 |
O20.5 |
7.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 361 |
O20.5 |
4.7/10 |
Timofei Derepasko – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Timofei Derepasko egy 18 éves profi teniszező. AI-alapú algoritmusunk 23 mérkőzést elemzett Timofei Derepasko részvételével, és több mint 65.2% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (41) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.7% | 57.6% | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | 75.7% | 59.6% | 59.6% |
| Nyert 2. Szerva | 39.1% | 42.7% | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 4 | 3.9 | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 2.7 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 50% | 47.4% | 47.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% | 31.9% | 31.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% | 42.5% | 42.5% |
| Szerva Tartás % | 618.3% | 161.2% | 240.1% |
| Összes Nyert Pont | 87.1% | 71.1% | 71.1% |
| Stat. | Kemény (35) |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | 59.6% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 47.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | 59.6% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 47.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% |
| Szerva Tartás % | 240.1% |
| Összes Nyert Pont | 71.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | 59.6% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 3.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.7 |
| Hárított Bréklabdák | 47.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.5% |
| Szerva Tartás % | 161.2% |
| Összes Nyert Pont | 71.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.7% |
| Nyert 1. Szerva | 75.7% |
| Nyert 2. Szerva | 39.1% |
| Ászok / Meccs | 4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 50% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.3% |
| Szerva Tartás % | 618.3% |
| Összes Nyert Pont | 87.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 57.6% |
| Nyert 1. Szerva | 59.6% |
| Nyert 2. Szerva | 42.7% |
| Ászok / Meccs | 4.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 47.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 31.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.2% |