Tom Paris Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 734 |
1 |
5.9/10 | |
05:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
3.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 466 |
O20.5 |
7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
275 657 |
O21.5 |
7.5/10 | |
15:09 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:35 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U23.5 |
4.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
12:15 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
|
||
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 562 |
|
Tom Paris – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Tom Paris egy 23 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 376. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 8 mérkőzést elemzett Tom Paris részvételével, és több mint 100% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (55) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% | 60.2% | 61.5% |
| Nyert 1. Szerva | 69.8% | 73.4% | 69.4% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% | 53% | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 4.4 | 6.9 | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 | 2.6 | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 58% | 56.9% | 56% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.7% | 11.8% | 14.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.3% | 34% | 35.6% |
| Szerva Tartás % | 80.3% | 77.9% | 74.6% |
| Összes Nyert Pont | 54.7% | 54.4% | 50.3% |
| Stat. | Kemény (32) | Salak (18) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 62% | 60.3% |
| Nyert 1. Szerva | 71% | 65.9% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 5.7 | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 54% | 58.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.2% | 8.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35% | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.5% |
| Nyert 1. Szerva | 69.4% |
| Nyert 2. Szerva | 50.5% |
| Ászok / Meccs | 5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 56% |
| Kihasznált Bréklabdák | 14.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.6% |
| Szerva Tartás % | 74.6% |
| Összes Nyert Pont | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.2% |
| Nyert 1. Szerva | 73.4% |
| Nyert 2. Szerva | 53% |
| Ászok / Meccs | 6.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 56.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 34% |
| Szerva Tartás % | 77.9% |
| Összes Nyert Pont | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 61.9% |
| Nyert 1. Szerva | 69.8% |
| Nyert 2. Szerva | 49.6% |
| Ászok / Meccs | 4.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 58% |
| Kihasznált Bréklabdák | 7.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.3% |
| Szerva Tartás % | 80.3% |
| Összes Nyert Pont | 54.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62% |
| Nyert 1. Szerva | 71% |
| Nyert 2. Szerva | 51.6% |
| Ászok / Meccs | 5.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 54% |
| Kihasznált Bréklabdák | 17.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 60.3% |
| Nyert 1. Szerva | 65.9% |
| Nyert 2. Szerva | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 2.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 58.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 8.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36.8% |