Tommaso Compagnucci Előrejelzések, statisztikák és forma
Aktuális forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
4/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
273 656 |
O21.5 |
6/10 | |
08:11 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 | |
10:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.9/10 | |
12:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.5/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.5/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.6/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.2/10 | |
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4.1/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.3/10 | |
09:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.6/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.3/10 | |
18:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.2/10 |
Tommaso Compagnucci – Tenisz előrejelzések és statisztikák
Tommaso Compagnucci 26 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 393. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 32 mérkőzést elemzett Tommaso Compagnucci részvételével, és több mint 78.1% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 hét (72) |
|---|---|---|---|
| Első szerva % | 67% | 67% | 65.5% |
| Nyert 1. szerva | 57.6% | 57.6% | 63.2% |
| Nyert 2. szerva | 48.3% | 48.3% | 44.9% |
| Ászok / meccs | 1.8 | 1.7 | 2.3 |
| Kettős hibák / meccs | 1.2 | 1 | 1.4 |
| Hárított bréklabdák | 76.5% | 76.5% | 61.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 11.1% | 11.1% | 25.9% |
| Nyert fogadópontok | 45.2% | 46.2% | 45.6% |
| Szervatartás % | 381.8% | 709.1% | 147.6% |
| Összes nyert pont | 85.4% | 93.8% | 67.1% |
| Stat. | Kemény (3) | Salak (69) |
|---|---|---|
| Első szerva % | 66.7% | 65.5% |
| Nyert 1. szerva | 57.1% | 63.6% |
| Nyert 2. szerva | 47.6% | 44.7% |
| Ászok / meccs | 3.3 | 2.3 |
| Kettős hibák / meccs | 3 | 1.3 |
| Hárított bréklabdák | 66.7% | 61.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 0% | 27.2% |
| Nyert fogadópontok | 21.3% | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 65.5% |
| Nyert 1. szerva | 63.2% |
| Nyert 2. szerva | 44.9% |
| Ászok / meccs | 2.3 |
| Kettős hibák / meccs | 1.4 |
| Hárított bréklabdák | 61.9% |
| Kihasznált bréklabdák | 25.9% |
| Nyert fogadópontok | 45.6% |
| Szervatartás % | 147.6% |
| Összes nyert pont | 67.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 67% |
| Nyert 1. szerva | 57.6% |
| Nyert 2. szerva | 48.3% |
| Ászok / meccs | 1.7 |
| Kettős hibák / meccs | 1 |
| Hárított bréklabdák | 76.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 11.1% |
| Nyert fogadópontok | 46.2% |
| Szervatartás % | 709.1% |
| Összes nyert pont | 93.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 67% |
| Nyert 1. szerva | 57.6% |
| Nyert 2. szerva | 48.3% |
| Ászok / meccs | 1.8 |
| Kettős hibák / meccs | 1.2 |
| Hárított bréklabdák | 76.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 11.1% |
| Nyert fogadópontok | 45.2% |
| Szervatartás % | 381.8% |
| Összes nyert pont | 85.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 66.7% |
| Nyert 1. szerva | 57.1% |
| Nyert 2. szerva | 47.6% |
| Ászok / meccs | 3.3 |
| Kettős hibák / meccs | 3 |
| Hárított bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált bréklabdák | 0% |
| Nyert fogadópontok | 21.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első szerva % | 65.5% |
| Nyert 1. szerva | 63.6% |
| Nyert 2. szerva | 44.7% |
| Ászok / meccs | 2.3 |
| Kettős hibák / meccs | 1.3 |
| Hárított bréklabdák | 61.5% |
| Kihasznált bréklabdák | 27.2% |
| Nyert fogadópontok | 46.2% |