Viktorija Golubic Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
4.2/10 | |
09:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
2 |
5.7/10 | |
09:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
0:2 |
10/10 | |
13:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 723 |
1 |
5.8/10 | |
12:55 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 637 |
O17.5 |
7.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.4/10 | |
11:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
15:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 647 |
O17.5 |
7.4/10 | |
18:55 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 167 |
O18.5 |
5.9/10 | |
21:35 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
5.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
O18.5 |
7.1/10 | |
12:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
O18.5 |
8/10 | |
15:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O19.5 |
5.1/10 | |
14:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
2.5/10 | |
12:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
10/10 |
Viktorija Golubic – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Viktorija Golubic egy 32 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 90. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 26 mérkőzést elemzett Viktorija Golubic részvételével, és több mint 61.5% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (66) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 73.2% | 74.6% | 73.4% |
| Nyert 1. Szerva | 57.1% | 56.4% | 59% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% | 43.4% | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 0.7 | 0.8 | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 | 2 | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% | 50.8% | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.3% | 42.3% | 40.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.7% | 45.5% | 45.4% |
| Szerva Tartás % | 54.8% | 53.1% | 55.4% |
| Összes Nyert Pont | 51.1% | 49.2% | 50.3% |
| Stat. | Kemény (45) | Salak (12) | Fű (9) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 73.8% | 72.1% | 73% |
| Nyert 1. Szerva | 59.3% | 57.5% | 58.9% |
| Nyert 2. Szerva | 43.6% | 48.1% | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 0.5 | 0.7 | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 | 2.2 | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% | 50.5% | 62.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.7% | 42.9% | 37.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% | 46.8% | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.4% |
| Nyert 1. Szerva | 59% |
| Nyert 2. Szerva | 45.2% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.3 |
| Hárított Bréklabdák | 55% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.4% |
| Szerva Tartás % | 55.4% |
| Összes Nyert Pont | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 74.6% |
| Nyert 1. Szerva | 56.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.4% |
| Ászok / Meccs | 0.8 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2 |
| Hárított Bréklabdák | 50.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |
| Szerva Tartás % | 53.1% |
| Összes Nyert Pont | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.2% |
| Nyert 1. Szerva | 57.1% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.9 |
| Hárított Bréklabdák | 54.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 45.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 47.7% |
| Szerva Tartás % | 54.8% |
| Összes Nyert Pont | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.8% |
| Nyert 1. Szerva | 59.3% |
| Nyert 2. Szerva | 43.6% |
| Ászok / Meccs | 0.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 54.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.1% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 48.1% |
| Ászok / Meccs | 0.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.2 |
| Hárított Bréklabdák | 50.5% |
| Kihasznált Bréklabdák | 42.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73% |
| Nyert 1. Szerva | 58.9% |
| Nyert 2. Szerva | 49.2% |
| Ászok / Meccs | 0.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.8 |
| Hárított Bréklabdák | 62.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 37.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |