Viktoriya Tomova Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 266 |
O19.5 |
7.1/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
O16.5 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U26.5 |
8.3/10 | |
16:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.2/10 | |
15:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O17.5 |
8.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
5/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
U24.5 |
7/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.2/10 | |
23:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
10/10 | |
01:20 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
9.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:55 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U25.5 |
8.6/10 |
Viktoriya Tomova – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Viktoriya Tomova egy 30 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 156. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 15 mérkőzést elemzett Viktoriya Tomova részvételével, és több mint 80% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (47) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 79% | 79% | 71.8% |
| Nyert 1. Szerva | 60% | 57.4% | 58% |
| Nyert 2. Szerva | 37.3% | 36% | 41.6% |
| Ászok / Meccs | 1.4 | 1.4 | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 | 3.2 | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 52.1% | 51.8% | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.7% | 34.4% | 39.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.6% | 42.6% | 45.2% |
| Szerva Tartás % | 55.3% | 52.9% | 53.4% |
| Összes Nyert Pont | 48.3% | 48.4% | 49.5% |
| Stat. | Kemény (25) | Salak (16) | Fű (6) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 72.7% | 72.1% | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.2% | 59.4% | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 39.5% | 43.7% | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 1.7 | 1.4 | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 | 3.3 | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% | 57.4% | 37.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% | 41.8% | 25.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% | 45.8% | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.8% |
| Nyert 1. Szerva | 58% |
| Nyert 2. Szerva | 41.6% |
| Ászok / Meccs | 1.6 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.7 |
| Hárított Bréklabdák | 53.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 39.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.2% |
| Szerva Tartás % | 53.4% |
| Összes Nyert Pont | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79% |
| Nyert 1. Szerva | 57.4% |
| Nyert 2. Szerva | 36% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 51.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.6% |
| Szerva Tartás % | 52.9% |
| Összes Nyert Pont | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 79% |
| Nyert 1. Szerva | 60% |
| Nyert 2. Szerva | 37.3% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3 |
| Hárított Bréklabdák | 52.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 33.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.6% |
| Szerva Tartás % | 55.3% |
| Összes Nyert Pont | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.2% |
| Nyert 2. Szerva | 39.5% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 4.2 |
| Hárított Bréklabdák | 53.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.9% |
| Nyert Fogadó Pontok | 46.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 72.1% |
| Nyert 1. Szerva | 59.4% |
| Nyert 2. Szerva | 43.7% |
| Ászok / Meccs | 1.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 57.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 41.8% |
| Nyert Fogadó Pontok | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 57.5% |
| Nyert 2. Szerva | 43.8% |
| Ászok / Meccs | 1.3 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.5 |
| Hárított Bréklabdák | 37.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 25.7% |
| Nyert Fogadó Pontok | 39.2% |