Wishaya Trongcharoenchaikul Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
22:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O22.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
1.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.5/10 | |
08:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
8/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
07:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
2.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U23.5 |
8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.2/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.9/10 | |
07:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
|
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Wishaya Trongcharoenchaikul – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Wishaya Trongcharoenchaikul egy 30 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 812. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 14 mérkőzést elemzett Wishaya Trongcharoenchaikul részvételével, és több mint 71.4% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (50) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 59.6% | 62.4% | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 58.8% | 64.9% | 70.1% |
| Nyert 2. Szerva | 39.1% | 37.3% | 41% |
| Ászok / Meccs | 7.7 | 6.5 | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 | 2.4 | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% | 54.2% | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% | 6.5% | 10.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.1% | 33.9% | 33.5% |
| Szerva Tartás % | 808.8% | 380.9% | 268.9% |
| Összes Nyert Pont | 89.2% | 83.2% | 71.1% |
| Stat. | Kemény (49) |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.4% |
| Nyert 2. Szerva | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 7.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.3% |
| Nyert 1. Szerva | 70.1% |
| Nyert 2. Szerva | 41% |
| Ászok / Meccs | 7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 10.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.5% |
| Szerva Tartás % | 268.9% |
| Összes Nyert Pont | 71.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.4% |
| Nyert 1. Szerva | 64.9% |
| Nyert 2. Szerva | 37.3% |
| Ászok / Meccs | 6.5 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.4 |
| Hárított Bréklabdák | 54.2% |
| Kihasznált Bréklabdák | 6.5% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.9% |
| Szerva Tartás % | 380.9% |
| Összes Nyert Pont | 83.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 59.6% |
| Nyert 1. Szerva | 58.8% |
| Nyert 2. Szerva | 39.1% |
| Ászok / Meccs | 7.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 0% |
| Nyert Fogadó Pontok | 35.1% |
| Szerva Tartás % | 808.8% |
| Összes Nyert Pont | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 62.7% |
| Nyert 1. Szerva | 71.4% |
| Nyert 2. Szerva | 41.2% |
| Ászok / Meccs | 7.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 2.6 |
| Hárított Bréklabdák | 66.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 11.4% |
| Nyert Fogadó Pontok | 33.4% |