1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Women W75 Zagreb
  4. Xinran Sun
Xinran Sun

Xinran Sun Előrejelzések, Statisztikák és Forma

CN
Ranglista#746
KézJobbkezes

Aktuális Forma

W L W L W
6 Elemzett Mérkőzések
66.7% Tipp Pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

06:00

Lezárult
HR
L. Ćirić-B.
CN
X. Sun
0
2
100
-116

1

100
66
31

U21.5

-120
5.9/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

10:45

Lezárult
CN
X. Sun (WC)
RS
M. Ristić (LL)
0
2
205
-256

2

-256
13
66

U22.5

-167
7.7/10

11:45

Lezárult
MK
L. Gjorcheska
CN
X. Sun
1
2
-256
250

1

-256
66
34

1

-256
9.4/10
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

09:00

Lezárult
CN
X. Sun
RU
A. Oktiabreva
0
2
160
-227

2

-227
364
646

2

-227
7/10

09:00

Lezárult
CN
X. Sun
DE
E. Bennemann
2
0
195
-278

2

-278
23
66

2

-278
4.7/10

10:00

Lezárult
FR
N. Berecoechea
CN
X. Sun
0
2
-159
125

1

-159
266
624

O20.5

-118
5.1/10

Xinran Sun – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák

Xinran Sun AI-alapú algoritmusunk 6 mérkőzést elemzett Xinran Sun részvételével, és több mint 66.7% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (15) Utolsó 52 Hét (15)
Első Szerva % 70.3% 70.3% 70.3%
Nyert 1. Szerva 51.5% 51.5% 51.5%
Nyert 2. Szerva 53.7% 53.7% 53.7%
Ászok / Meccs 0.9 0.9 0.9
Kettős Hibák / Meccs 2.2 2.3 2.3
Hárított Bréklabdák 41.2% 41.2% 41.2%
Kihasznált Bréklabdák 31.8% 31.8% 31.8%
Nyert Fogadó Pontok 41.8% 41.8% 41.8%
Szerva Tartás % 92.8% 95.7% 95.7%
Összes Nyert Pont 57.6% 57.6% 57.6%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (11) Salak (4)
Első Szerva % - 70.3%
Nyert 1. Szerva - 51.5%
Nyert 2. Szerva - 53.7%
Ászok / Meccs 1 0.8
Kettős Hibák / Meccs 2.5 2
Hárított Bréklabdák - 41.2%
Kihasznált Bréklabdák - 31.8%
Nyert Fogadó Pontok - 41.8%
Szerva Statisztikák & Fogadás Statisztikák
Utolsó 52 Hét (15) Utolsó 20 (15) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első Szerva %70.3%
Nyert 1. Szerva51.5%
Nyert 2. Szerva53.7%
Ászok / Meccs0.9
Kettős Hibák / Meccs2.3
Hárított Bréklabdák41.2%
Kihasznált Bréklabdák31.8%
Nyert Fogadó Pontok41.8%
Szerva Tartás %95.7%
Összes Nyert Pont57.6%
StatValue
Első Szerva %70.3%
Nyert 1. Szerva51.5%
Nyert 2. Szerva53.7%
Ászok / Meccs0.9
Kettős Hibák / Meccs2.3
Hárított Bréklabdák41.2%
Kihasznált Bréklabdák31.8%
Nyert Fogadó Pontok41.8%
Szerva Tartás %95.7%
Összes Nyert Pont57.6%
StatValue
Első Szerva %70.3%
Nyert 1. Szerva51.5%
Nyert 2. Szerva53.7%
Ászok / Meccs0.9
Kettős Hibák / Meccs2.2
Hárított Bréklabdák41.2%
Kihasznált Bréklabdák31.8%
Nyert Fogadó Pontok41.8%
Szerva Tartás %92.8%
Összes Nyert Pont57.6%
Statisztikák by Surface
Kemény (11) Salak (4)
StatValue
Ászok / Meccs1
Kettős Hibák / Meccs2.5
StatValue
Első Szerva %70.3%
Nyert 1. Szerva51.5%
Nyert 2. Szerva53.7%
Ászok / Meccs0.8
Kettős Hibák / Meccs2
Hárított Bréklabdák41.2%
Kihasznált Bréklabdák31.8%
Nyert Fogadó Pontok41.8%