Yue Yuan Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 366 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.4/10 | |
12:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
O19.5 |
6.4/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
633 266 |
O19.5 |
7.2/10 | |
14:05 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 642 |
O19.5 |
8/10 | |
13:55 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.9/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 636 |
O17.5 |
5.2/10 | |
13:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 632 |
O18.5 |
7.7/10 | |
15:50 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O18.5 |
7.8/10 | |
17:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 065 |
O15.5 |
9.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 646 |
2 |
5.6/10 | |
18:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.1/10 | |
20:20 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:25 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.4/10 | |
02:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
6.3/10 | |
01:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U27.5 |
9.5/10 | |
18:15 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
6.2/10 | |
20:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
4.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.9/10 |
Yue Yuan – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Yue Yuan egy 27 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 115. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 28 mérkőzést elemzett Yue Yuan részvételével, és több mint 67.9% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (61) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 71.5% | 71.2% | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | 57.6% | 59.5% | 61.3% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% | 48.9% | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 | 1.7 | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 | 1.1 | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 55.3% | 54.4% | 52.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 48.1% | 35.6% | 35.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.4% | 42.9% | 43.1% |
| Szerva Tartás % | 55.6% | 56.4% | 58.3% |
| Összes Nyert Pont | 52% | 49.9% | 50% |
| Stat. | Kemény (38) | Salak (16) | Fű (7) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 66.2% | 73.4% | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% | 56.7% | 64.2% |
| Nyert 2. Szerva | 46.5% | 49.1% | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 2.7 | 1.2 | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 | 1.2 | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 52.7% | 52.9% | 51.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.6% | 40.6% | 26% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% | 44.8% | 40.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.5% |
| Nyert 1. Szerva | 61.3% |
| Nyert 2. Szerva | 46.7% |
| Ászok / Meccs | 2.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 52.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 43.1% |
| Szerva Tartás % | 58.3% |
| Összes Nyert Pont | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.2% |
| Nyert 1. Szerva | 59.5% |
| Nyert 2. Szerva | 48.9% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.1 |
| Hárított Bréklabdák | 54.4% |
| Kihasznált Bréklabdák | 35.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.9% |
| Szerva Tartás % | 56.4% |
| Összes Nyert Pont | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 71.5% |
| Nyert 1. Szerva | 57.6% |
| Nyert 2. Szerva | 50.7% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.5 |
| Hárított Bréklabdák | 55.3% |
| Kihasznált Bréklabdák | 48.1% |
| Nyert Fogadó Pontok | 48.4% |
| Szerva Tartás % | 55.6% |
| Összes Nyert Pont | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 66.2% |
| Nyert 1. Szerva | 63.3% |
| Nyert 2. Szerva | 46.5% |
| Ászok / Meccs | 2.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 52.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 34.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 73.4% |
| Nyert 1. Szerva | 56.7% |
| Nyert 2. Szerva | 49.1% |
| Ászok / Meccs | 1.2 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.2 |
| Hárított Bréklabdák | 52.9% |
| Kihasznált Bréklabdák | 40.6% |
| Nyert Fogadó Pontok | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 64.2% |
| Nyert 2. Szerva | 42.6% |
| Ászok / Meccs | 1.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 1.4 |
| Hárított Bréklabdák | 51.1% |
| Kihasznált Bréklabdák | 26% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.6% |