1. Főoldal
  2. Tornák
  3. ITF Men M25 San Jose
  4. Zachery Foster
Zachery Foster

Zachery Foster Előrejelzések, statisztikák és forma

US

Aktuális forma

L
1 Elemzett mérkőzések
0% Tipp pontosság

Tenisz tippek

Üzemelteti TennisPredictions
DátumMérkőzésEredm.12TIPPJÓSOLT EREDM.BEST TIPMEGB.

00:00

Lezárult
US
Z. Foster
CR
J. Flores
1
2
125
-161

1

125
736
561

1

125
5.5/10

Zachery Foster – Tenisz előrejelzések és statisztikák

Zachery Foster AI-alapú algoritmusunk 1 mérkőzést elemzett Zachery Foster részvételével, és több mint 0% előrejelzési pontosságot ért el. Ezen az oldalon AI által készített előrejelzéseket találsz a közelgő mérkőzésekre — köztük a mérkőzés győztesét és az eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, fogadásról és bréklabda-kihasználásról.

Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetőknek érhetők el, a teljes átláthatóságot biztosítjuk: minden befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.

Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Stat. Utolsó 10 (10) Utolsó 20 (13) Utolsó 52 hét (13)
Első szerva % 75% 73.9% 73.9%
Nyert 1. szerva 70.2% 68.8% 68.8%
Nyert 2. szerva 57.3% 55.3% 55.3%
Ászok / meccs 3.4 3 3
Kettős hibák / meccs 0.8 0.8 0.8
Hárított bréklabdák 48.3% 60.3% 60.3%
Kihasznált bréklabdák 38.6% 37.2% 37.2%
Nyert fogadópontok 44.8% 44.1% 44.1%
Szervatartás % 67.9% 65.9% 65.9%
Összes nyert pont 55.5% 54.4% 54.4%
Statisztikák by Surface
Stat. Kemény (13)
Első szerva % 73.9%
Nyert 1. szerva 68.8%
Nyert 2. szerva 55.3%
Ászok / meccs 3
Kettős hibák / meccs 0.8
Hárított bréklabdák 60.3%
Kihasznált bréklabdák 37.2%
Nyert fogadópontok 44.1%
Szerva statisztikák & Fogadás statisztikák
Utolsó 52 hét (13) Utolsó 20 (13) Utolsó 10 (10)
StatValue
Első szerva %73.9%
Nyert 1. szerva68.8%
Nyert 2. szerva55.3%
Ászok / meccs3
Kettős hibák / meccs0.8
Hárított bréklabdák60.3%
Kihasznált bréklabdák37.2%
Nyert fogadópontok44.1%
Szervatartás %65.9%
Összes nyert pont54.4%
StatValue
Első szerva %73.9%
Nyert 1. szerva68.8%
Nyert 2. szerva55.3%
Ászok / meccs3
Kettős hibák / meccs0.8
Hárított bréklabdák60.3%
Kihasznált bréklabdák37.2%
Nyert fogadópontok44.1%
Szervatartás %65.9%
Összes nyert pont54.4%
StatValue
Első szerva %75%
Nyert 1. szerva70.2%
Nyert 2. szerva57.3%
Ászok / meccs3.4
Kettős hibák / meccs0.8
Hárított bréklabdák48.3%
Kihasznált bréklabdák38.6%
Nyert fogadópontok44.8%
Szervatartás %67.9%
Összes nyert pont55.5%
Statisztikák by Surface
Kemény (13)
StatValue
Első szerva %73.9%
Nyert 1. szerva68.8%
Nyert 2. szerva55.3%
Ászok / meccs3
Kettős hibák / meccs0.8
Hárított bréklabdák60.3%
Kihasznált bréklabdák37.2%
Nyert fogadópontok44.1%