Zdenek Kolar Előrejelzések, Statisztikák és Forma
Aktuális Forma
Tenisz tippek
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3/10 | |
12:40 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
7.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
1 |
3.3/10 | |
11:45 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O21.5 |
5.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
O20.5 |
1/10 | |
10:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O21.5 |
5.7/10 | |
12:35 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
264 636 |
O21.5 |
5.3/10 | |
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
U23.5 |
4.3/10 | |
11:25 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
2 |
64 76 |
U23.5 |
1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
8.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O21.5 |
5.8/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O21.5 |
7.1/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Lezárult |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 644 |
O20.5 |
8.2/10 | |
08:30 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
473 656 |
O20.5 |
6.5/10 | |
08:00 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 | |
12:20 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
3.5/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Lezárult |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 45 |
1 |
2.9/10 | |
11:35 Lezárult |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 666 |
O20.5 |
7.7/10 |
| Dátum | Mérkőzés | Eredm. | 1 | 2 | TIPP | JÓSOLT EREDM. | BEST TIP | MEGB. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Lezárult |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Zdenek Kolar – Tenisz Előrejelzések és Statisztikák
Zdenek Kolar egy 29 éves, jobbkezes kezes profi teniszező, jelenleg a világranglista 165. helyén áll. AI-alapú algoritmusunk 33 mérkőzést elemzett Zdenek Kolar részvételével, és több mint 63.6% előrejelzési pontosságot ért el. Ez az oldal AI által generált előrejelzéseket kínál a közelgő mérkőzésekre — beleértve a Mérkőzés Győztesét és az Eredményt — valamint részletes statisztikákat a szerváról, returnról és breakpont-kihasználásról.
Bár az aktív előrejelzések kizárólag előfizetők számára érhetők el, teljes átláthatóságot biztosítunk: az összes befejezett mérkőzés eredménye látható marad, így bármikor ellenőrizheted a múltbeli teljesítményünket.
| Stat. | Utolsó 10 (10) | Utolsó 20 (20) | Utolsó 52 Hét (90) |
|---|---|---|---|
| Első Szerva % | 68.4% | 67.7% | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% | 66.7% | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 52.1% | 52.3% | 49% |
| Ászok / Meccs | 2.1 | 2.4 | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 | 3.5 | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 54.7% | 56.8% | 61.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28% | 23.2% | 28.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% | 40.3% | 40.8% |
| Szerva Tartás % | 61.2% | 62.1% | 66.3% |
| Összes Nyert Pont | 51.3% | 50.9% | 50.8% |
| Stat. | Kemény (11) | Salak (79) |
|---|---|---|
| Első Szerva % | 65.9% | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% | 68.2% |
| Nyert 2. Szerva | 52.1% | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 3.7 | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 51.7% | 63% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% | 29.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.6% |
| Nyert 1. Szerva | 68.1% |
| Nyert 2. Szerva | 49% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 61.6% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.8% |
| Szerva Tartás % | 66.3% |
| Összes Nyert Pont | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 67.7% |
| Nyert 1. Szerva | 66.7% |
| Nyert 2. Szerva | 52.3% |
| Ászok / Meccs | 2.4 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.5 |
| Hárított Bréklabdák | 56.8% |
| Kihasznált Bréklabdák | 23.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 40.3% |
| Szerva Tartás % | 62.1% |
| Összes Nyert Pont | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 68.4% |
| Nyert 1. Szerva | 65.4% |
| Nyert 2. Szerva | 52.1% |
| Ászok / Meccs | 2.1 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.2 |
| Hárított Bréklabdák | 54.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 28% |
| Nyert Fogadó Pontok | 42.2% |
| Szerva Tartás % | 61.2% |
| Összes Nyert Pont | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 65.9% |
| Nyert 1. Szerva | 67.6% |
| Nyert 2. Szerva | 52.1% |
| Ászok / Meccs | 3.7 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.3 |
| Hárított Bréklabdák | 51.7% |
| Kihasznált Bréklabdák | 22.2% |
| Nyert Fogadó Pontok | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Első Szerva % | 64.3% |
| Nyert 1. Szerva | 68.2% |
| Nyert 2. Szerva | 48.5% |
| Ászok / Meccs | 1.9 |
| Kettős Hibák / Meccs | 3.4 |
| Hárított Bréklabdák | 63% |
| Kihasznált Bréklabdák | 29.3% |
| Nyert Fogadó Pontok | 41.7% |