Adrienn Nagy Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#649
Старост24
Недавна Форма
L
L
L
W
L
11
Анализирани Мечеви
54.5%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
1.7/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
4.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.4/10 | |
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
6.7/10 | |
15:30 Završeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
7.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.4/10 | |
13:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
277 656 |
O20.5 |
8.3/10 | |
12:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 365 |
|
||
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
|
O igraču Adrienn Nagy – Teniske Prognoze i Statistike
Adrienn Nagy je 24-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Adrienn Nagy i postigao tačnost prognoza od preko 54.5%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (50) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | - | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | - | - | 63.3% |
| Освојени 2. Сервис | - | - | 41.3% |
| Асови / Меч | 1.3 | 1.7 | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 | 3 | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | - | - | 54.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | - | 60% |
| Поени на Ретурну | 47.5% | 47% | 49.1% |
| Држање Сервиса % | - | - | 270.9% |
| Укупно Поена | 108.5% | 107% | 79.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (13) | Шљака (37) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | - | 63.3% |
| Освојени 2. Сервис | - | 41.3% |
| Асови / Меч | 2.5 | 1.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 54.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 60% |
| Поени на Ретурну | 38.1% | 51.3% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (50)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | 63.3% |
| Освојени 2. Сервис | 41.3% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 60% |
| Поени на Ретурну | 49.1% |
| Држање Сервиса % | 270.9% |
| Укупно Поена | 79.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Поени на Ретурну | 47% |
| Укупно Поена | 107% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Поени на Ретурну | 47.5% |
| Укупно Поена | 108.5% |
Статистике by Surface
Тврда (13)
Шљака (37)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Поени на Ретурну | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | 63.3% |
| Освојени 2. Сервис | 41.3% |
| Асови / Меч | 1.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 60% |
| Поени на Ретурну | 51.3% |