Agustina Chlpac Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#928
Старост28
Недавна Форма
W
1
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Agustina Chlpac – Teniske Prognoze i Statistike
Agustina Chlpac je 28-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Agustina Chlpac i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (25) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 72.5% | 71.5% | 71.5% |
| Освојени 1. Сервис | 58.4% | 60.2% | 60.2% |
| Освојени 2. Сервис | 36.5% | 38.6% | 38.6% |
| Асови / Меч | 0.1 | 0.2 | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 | 2.9 | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 60.7% | 63.9% | 63.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 69% | 70.3% | 70.3% |
| Поени на Ретурну | 48.7% | 50.1% | 50.1% |
| Држање Сервиса % | 126.5% | 208.1% | 226.8% |
| Укупно Поена | 69.9% | 69% | 69% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (7) | Шљака (18) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 71.5% |
| Освојени 1. Сервис | - | 60.2% |
| Освојени 2. Сервис | - | 38.6% |
| Асови / Меч | 0.1 | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 | 3.2 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 63.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 70.3% |
| Поени на Ретурну | 43.7% | 59.5% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (25)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.5% |
| Освојени 1. Сервис | 60.2% |
| Освојени 2. Сервис | 38.6% |
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 70.3% |
| Поени на Ретурну | 50.1% |
| Држање Сервиса % | 226.8% |
| Укупно Поена | 69% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.5% |
| Освојени 1. Сервис | 60.2% |
| Освојени 2. Сервис | 38.6% |
| Асови / Меч | 0.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 70.3% |
| Поени на Ретурну | 50.1% |
| Држање Сервиса % | 208.1% |
| Укупно Поена | 69% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 72.5% |
| Освојени 1. Сервис | 58.4% |
| Освојени 2. Сервис | 36.5% |
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 60.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 69% |
| Поени на Ретурну | 48.7% |
| Држање Сервиса % | 126.5% |
| Укупно Поена | 69.9% |
Статистике by Surface
Тврда (7)
Шљака (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Поени на Ретурну | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.5% |
| Освојени 1. Сервис | 60.2% |
| Освојени 2. Сервис | 38.6% |
| Асови / Меч | 0.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 70.3% |
| Поени на Ретурну | 59.5% |