Aidan Mayo Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#621
Старост22
Висина6'0"
Тежина165 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
L
W
W
L
11
Анализирани Мечеви
72.7%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
16:55 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
18:15 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
7.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
20:35 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
O20.5 |
1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:17 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U23.5 |
1/10 | |
20:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
6.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
19:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Aidan Mayo – Teniske Prognoze i Statistike
Aidan Mayo je 22-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 621. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Aidan Mayo i postigao tačnost prognoza od preko 72.7%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (33) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% | 57% | 55.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% | 68.3% | 67.9% |
| Освојени 2. Сервис | 51.7% | 50.3% | 50.5% |
| Асови / Меч | 3.8 | 4.7 | 4.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.4 | 4.4 | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.4% | 66% | 68% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 21.7% | 14.9% | 13.6% |
| Поени на Ретурну | 43% | 38.9% | 38.4% |
| Држање Сервиса % | 82.2% | 70.4% | 73.9% |
| Укупно Поена | 59.5% | 52.7% | 51.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (24) | Шљака (7) | Трава (2) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 53.8% | 58.7% | 58.9% |
| Освојени 1. Сервис | 68.1% | 67.3% | 69.7% |
| Освојени 2. Сервис | 49% | 51.7% | 60.9% |
| Асови / Меч | 4.8 | 3.7 | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 | 4.9 | 0 |
| Спасене Брејк Лопте | 70.4% | 63.4% | 63.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.7% | 21.7% | 0% |
| Поени на Ретурну | 37.6% | 41.8% | 32.9% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (33)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.9% |
| Освојени 2. Сервис | 50.5% |
| Асови / Меч | 4.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 68% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 13.6% |
| Поени на Ретурну | 38.4% |
| Држање Сервиса % | 73.9% |
| Укупно Поена | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57% |
| Освојени 1. Сервис | 68.3% |
| Освојени 2. Сервис | 50.3% |
| Асови / Меч | 4.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 66% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 14.9% |
| Поени на Ретурну | 38.9% |
| Држање Сервиса % | 70.4% |
| Укупно Поена | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | 51.7% |
| Асови / Меч | 3.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 21.7% |
| Поени на Ретурну | 43% |
| Држање Сервиса % | 82.2% |
| Укупно Поена | 59.5% |
Статистике by Surface
Тврда (24)
Шљака (7)
Трава (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 53.8% |
| Освојени 1. Сервис | 68.1% |
| Освојени 2. Сервис | 49% |
| Асови / Меч | 4.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 70.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.7% |
| Поени на Ретурну | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.3% |
| Освојени 2. Сервис | 51.7% |
| Асови / Меч | 3.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 21.7% |
| Поени на Ретурну | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.9% |
| Освојени 1. Сервис | 69.7% |
| Освојени 2. Сервис | 60.9% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 0 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 32.9% |