Akanksha Dileep Nitture Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#847
Недавна Форма
L
W
L
L
L
9
Анализирани Мечеви
55.6%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:12 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
6.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
6.3/10 | |
04:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
1.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 637 |
2 |
5.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
065 627 |
O19.5 |
6.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
273 656 |
2 |
1.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Akanksha Dileep Nitture – Teniske Prognoze i Statistike
Akanksha Dileep Nitture Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Akanksha Dileep Nitture i postigao tačnost prognoza od preko 55.6%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (41) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 60.5% | 60.5% |
| Освојени 1. Сервис | - | 72.3% | 72.3% |
| Освојени 2. Сервис | - | 48.7% | 48.7% |
| Асови / Меч | 0.5 | 1.3 | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 | 3.1 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 66.7% | 66.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 54.2% | 54.2% |
| Поени на Ретурну | 47% | 49% | 49% |
| Држање Сервиса % | - | 157.3% | 263.3% |
| Укупно Поена | 95.4% | 74.2% | 74.2% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (37) | Шљака (2) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 60.5% | - |
| Освојени 1. Сервис | 72.3% | - |
| Освојени 2. Сервис | 48.7% | - |
| Асови / Меч | 1.6 | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 | 3 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.7% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.2% | - |
| Поени на Ретурну | 49.8% | 38.2% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (41)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.5% |
| Освојени 1. Сервис | 72.3% |
| Освојени 2. Сервис | 48.7% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.2% |
| Поени на Ретурну | 49% |
| Држање Сервиса % | 263.3% |
| Укупно Поена | 74.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.5% |
| Освојени 1. Сервис | 72.3% |
| Освојени 2. Сервис | 48.7% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.2% |
| Поени на Ретурну | 49% |
| Држање Сервиса % | 157.3% |
| Укупно Поена | 74.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Поени на Ретурну | 47% |
| Укупно Поена | 95.4% |
Статистике by Surface
Тврда (37)
Шљака (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.5% |
| Освојени 1. Сервис | 72.3% |
| Освојени 2. Сервис | 48.7% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 54.2% |
| Поени на Ретурну | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3 |
| Поени на Ретурну | 38.2% |