Aleksandar Mihailovic Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
W
L
2
Анализирани Мечеви
50%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.6/10 | |
03:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.2/10 |
O igraču Aleksandar Mihailovic – Teniske Prognoze i Statistike
Aleksandar Mihailovic Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Aleksandar Mihailovic i postigao tačnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (38) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% | 61% | 61.3% |
| Освојени 1. Сервис | 54.6% | 60% | 59.7% |
| Освојени 2. Сервис | 42.7% | 42% | 44.2% |
| Асови / Меч | 0.8 | 1 | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 2.1 | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.1% | 50% | 49.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27% | 27.6% | 29.5% |
| Поени на Ретурну | 41.1% | 40.9% | 41.3% |
| Држање Сервиса % | 73.3% | 62.8% | 60.5% |
| Укупно Поена | 54.4% | 50.9% | 50% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (5) | Шљака (33) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 57.1% | 62.2% |
| Освојени 1. Сервис | 58.6% | 59.9% |
| Освојени 2. Сервис | 38.9% | 45.5% |
| Асови / Меч | 1.8 | 0.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 43.5% | 51% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 36.7% | 28.1% |
| Поени на Ретурну | 43.8% | 40.9% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (38)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.3% |
| Освојени 1. Сервис | 59.7% |
| Освојени 2. Сервис | 44.2% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 49.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 29.5% |
| Поени на Ретурну | 41.3% |
| Држање Сервиса % | 60.5% |
| Укупно Поена | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61% |
| Освојени 1. Сервис | 60% |
| Освојени 2. Сервис | 42% |
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.6% |
| Поени на Ретурну | 40.9% |
| Држање Сервиса % | 62.8% |
| Укупно Поена | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% |
| Освојени 1. Сервис | 54.6% |
| Освојени 2. Сервис | 42.7% |
| Асови / Меч | 0.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27% |
| Поени на Ретурну | 41.1% |
| Држање Сервиса % | 73.3% |
| Укупно Поена | 54.4% |
Статистике by Surface
Тврда (5)
Шљака (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.1% |
| Освојени 1. Сервис | 58.6% |
| Освојени 2. Сервис | 38.9% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 43.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 36.7% |
| Поени на Ретурну | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.2% |
| Освојени 1. Сервис | 59.9% |
| Освојени 2. Сервис | 45.5% |
| Асови / Меч | 0.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 51% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.1% |
| Поени на Ретурну | 40.9% |