Alexander Vasilev Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#898
Старост18
Висина6'1"
Тежина168 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
W
L
W
W
9
Анализирани Мечеви
55.6%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
5.4/10 | |
04:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
O19.5 |
2.3/10 | |
12:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O20.5 |
7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
7.7/10 | |
07:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
3.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Alexander Vasilev – Teniske Prognoze i Statistike
Alexander Vasilev je 18-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 898. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Alexander Vasilev i postigao tačnost prognoza od preko 55.6%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (25) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 63.2% | 66.6% | 66.5% |
| Освојени 1. Сервис | 58.1% | 58% | 57.5% |
| Освојени 2. Сервис | 38.4% | 42.3% | 41.5% |
| Асови / Меч | 2 | 2.3 | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.2 | 6.4 | 6.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.6% | 64.4% | 64.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.3% | 22.5% | 21.6% |
| Поени на Ретурну | 44.3% | 41.8% | 42.2% |
| Држање Сервиса % | 126.5% | 82.5% | 94% |
| Укупно Поена | 70.9% | 59% | 58.5% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (3) | Шљака (19) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 62.5% |
| Освојени 1. Сервис | - | 53.8% |
| Освојени 2. Сервис | - | 40.6% |
| Асови / Меч | 3.3 | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 | 6.8 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 62.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 22.4% |
| Поени на Ретурну | - | 44.3% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (25)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.5% |
| Освојени 1. Сервис | 57.5% |
| Освојени 2. Сервис | 41.5% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 21.6% |
| Поени на Ретурну | 42.2% |
| Држање Сервиса % | 94% |
| Укупно Поена | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.6% |
| Освојени 1. Сервис | 58% |
| Освојени 2. Сервис | 42.3% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.5% |
| Поени на Ретурну | 41.8% |
| Држање Сервиса % | 82.5% |
| Укупно Поена | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.2% |
| Освојени 1. Сервис | 58.1% |
| Освојени 2. Сервис | 38.4% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.3% |
| Поени на Ретурну | 44.3% |
| Држање Сервиса % | 126.5% |
| Укупно Поена | 70.9% |
Статистике by Surface
Тврда (3)
Шљака (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 3.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.5% |
| Освојени 1. Сервис | 53.8% |
| Освојени 2. Сервис | 40.6% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 22.4% |
| Поени на Ретурну | 44.3% |