Amanda Anisimova Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:05 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O17.5 |
8.3/10 | |
19:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 560 |
1 |
8/10 | |
16:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.6/10 | |
22:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U27.5 |
9.3/10 | |
04:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U28.5 |
9.4/10 | |
12:15 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U28.5 |
7.4/10 | |
07:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 366 |
O17.5 |
4.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
8/10 | |
03:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 366 |
O8.5 |
9.9/10 | |
03:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
4.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
|
O igraču Amanda Anisimova – Teniske Prognoze i Statistike
Amanda Anisimova je 24-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 6. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 13 mečeva igrača Amanda Anisimova i postigao tačnost prognoza od preko 69.2%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (55) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 70.6% | 68.5% | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 59.8% | 64.9% | 66.8% |
| Освојени 2. Сервис | 44.9% | 45.7% | 48.2% |
| Асови / Меч | 2.5 | 3 | 3.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 | 3.8 | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 45.8% | 54.4% | 57.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 46.1% | 39.5% | 38.9% |
| Поени на Ретурну | 46.4% | 43.9% | 45.4% |
| Држање Сервиса % | 55.4% | 58.8% | 60.5% |
| Укупно Поена | 51% | 51.5% | 52.8% |
| Стат. | Тврда (37) | Шљака (3) | Трава (15) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 66.7% | 70.2% | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 66.9% | 66.9% | 66.3% |
| Освојени 2. Сервис | 46.8% | 50.8% | 50.6% |
| Асови / Меч | 3.9 | 2.3 | 3.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 | 2.7 | 5 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.3% | 70% | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.6% | 34.5% | 38.1% |
| Поени на Ретурну | 45% | 44% | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 66.8% |
| Освојени 2. Сервис | 48.2% |
| Асови / Меч | 3.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38.9% |
| Поени на Ретурну | 45.4% |
| Држање Сервиса % | 60.5% |
| Укупно Поена | 52.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 68.5% |
| Освојени 1. Сервис | 64.9% |
| Освојени 2. Сервис | 45.7% |
| Асови / Меч | 3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.5% |
| Поени на Ретурну | 43.9% |
| Држање Сервиса % | 58.8% |
| Укупно Поена | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 70.6% |
| Освојени 1. Сервис | 59.8% |
| Освојени 2. Сервис | 44.9% |
| Асови / Меч | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 45.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 46.1% |
| Поени на Ретурну | 46.4% |
| Држање Сервиса % | 55.4% |
| Укупно Поена | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.7% |
| Освојени 1. Сервис | 66.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.8% |
| Асови / Меч | 3.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.6% |
| Поени на Ретурну | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 70.2% |
| Освојени 1. Сервис | 66.9% |
| Освојени 2. Сервис | 50.8% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 70% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.5% |
| Поени на Ретурну | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.4% |
| Освојени 1. Сервис | 66.3% |
| Освојени 2. Сервис | 50.6% |
| Асови / Меч | 3.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 |
| Спасене Брејк Лопте | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38.1% |
| Поени на Ретурну | 46.8% |