Amine Jamji Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
L
L
W
L
7
Анализирани Мечеви
57.1%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
O18.5 |
1.5/10 | |
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
O18.5 |
8.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:37 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
O18.5 |
8.7/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
5.1/10 | |
10:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3/10 | |
10:19 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.1/10 | |
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.1/10 |
O igraču Amine Jamji – Teniske Prognoze i Statistike
Amine Jamji Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Amine Jamji i postigao tačnost prognoza od preko 57.1%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (19) | Последњих 52 Недеље (19) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 59.3% | 59.3% | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | 68.6% | 68.6% | 68.6% |
| Освојени 2. Сервис | 37.5% | 37.5% | 37.5% |
| Асови / Меч | 2.1 | 1.8 | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 | 1.9 | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% | 50% | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.1% | 11.1% | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Држање Сервиса % | 601.7% | 883.1% | 883.1% |
| Укупно Поена | 90.7% | 90.7% | 90.7% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (14) | Шљака (5) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | - | 68.6% |
| Освојени 2. Сервис | - | 37.5% |
| Асови / Меч | 1.7 | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 43.1% | 32.8% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (19)
Последњих 20 (19)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | 68.6% |
| Освојени 2. Сервис | 37.5% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 42.1% |
| Држање Сервиса % | 883.1% |
| Укупно Поена | 90.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | 68.6% |
| Освојени 2. Сервис | 37.5% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 42.1% |
| Држање Сервиса % | 883.1% |
| Укупно Поена | 90.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | 68.6% |
| Освојени 2. Сервис | 37.5% |
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 42.1% |
| Држање Сервиса % | 601.7% |
| Укупно Поена | 90.7% |
Статистике by Surface
Тврда (14)
Шљака (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 |
| Поени на Ретурну | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.3% |
| Освојени 1. Сервис | 68.6% |
| Освојени 2. Сервис | 37.5% |
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 32.8% |