Anais Gabriel Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
L
L
L
L
6
Анализирани Мечеви
66.7%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
3.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O18.5 |
7.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
O20.5 |
5.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.7/10 | |
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
|
||
07:15 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
08:45 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 367 |
|
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.2/10 | |
07:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
6.1/10 |
O igraču Anais Gabriel – Teniske Prognoze i Statistike
Anais Gabriel Naš AI algoritam analizirao je 6 mečeva igrača Anais Gabriel i postigao tačnost prognoza od preko 66.7%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (24) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 54.5% | 54.4% | 56.9% |
| Освојени 1. Сервис | 52.1% | 63.8% | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 22.5% | 37.7% | 36.2% |
| Асови / Меч | 0.7 | 0.8 | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.1 | 6.5 | 6.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.1% | 56.1% | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 63.6% | 50.6% | 51.5% |
| Поени на Ретурну | 52.4% | 51.3% | 51.2% |
| Држање Сервиса % | 350% | 101.8% | 86.7% |
| Укупно Поена | 95.9% | 69.1% | 61.8% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (8) | Шљака (11) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 54% | - |
| Освојени 1. Сервис | 65.2% | - |
| Освојени 2. Сервис | 34.3% | - |
| Асови / Меч | 1.1 | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.6 | 5.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.8% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 58.9% | - |
| Поени на Ретурну | 54.1% | 51.9% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (24)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.9% |
| Освојени 1. Сервис | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 36.2% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 51.5% |
| Поени на Ретурну | 51.2% |
| Држање Сервиса % | 86.7% |
| Укупно Поена | 61.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 54.4% |
| Освојени 1. Сервис | 63.8% |
| Освојени 2. Сервис | 37.7% |
| Асови / Меч | 0.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 50.6% |
| Поени на Ретурну | 51.3% |
| Држање Сервиса % | 101.8% |
| Укупно Поена | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 54.5% |
| Освојени 1. Сервис | 52.1% |
| Освојени 2. Сервис | 22.5% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 63.6% |
| Поени на Ретурну | 52.4% |
| Држање Сервиса % | 350% |
| Укупно Поена | 95.9% |
Статистике by Surface
Тврда (8)
Шљака (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 54% |
| Освојени 1. Сервис | 65.2% |
| Освојени 2. Сервис | 34.3% |
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 58.9% |
| Поени на Ретурну | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.5 |
| Поени на Ретурну | 51.9% |