Anas Mazdrashki Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#876
Старост19
РукаДешњак
Недавна Форма
L
W
L
W
L
10
Анализирани Мечеви
60%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
5.5/10 | |
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
3.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
2.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U21.5 |
6.1/10 | |
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.7/10 | |
07:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.4/10 | |
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 266 |
2 |
7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
1.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Anas Mazdrashki – Teniske Prognoze i Statistike
Anas Mazdrashki je 19-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 876. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 10 mečeva igrača Anas Mazdrashki i postigao tačnost prognoza od preko 60%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (37) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 56.9% | 55.9% |
| Освојени 1. Сервис | - | 72.7% | 54.5% |
| Освојени 2. Сервис | - | 52% | 44.2% |
| Асови / Меч | 2.3 | 2.5 | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.6 | 1.9 | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 71.4% | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 0% | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 39.7% | 38.4% | 34.1% |
| Држање Сервиса % | - | 886.2% | 344.9% |
| Укупно Поена | 98.4% | 89% | 66.2% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (21) | Шљака (16) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 56.9% | 55.6% |
| Освојени 1. Сервис | 72.7% | 48.5% |
| Освојени 2. Сервис | 52% | 41.8% |
| Асови / Меч | 2.2 | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 71.4% | 57.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% | 15.4% |
| Поени на Ретурну | 38.4% | 24.4% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (37)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.9% |
| Освојени 1. Сервис | 54.5% |
| Освојени 2. Сервис | 44.2% |
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 34.1% |
| Држање Сервиса % | 344.9% |
| Укупно Поена | 66.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.9% |
| Освојени 1. Сервис | 72.7% |
| Освојени 2. Сервис | 52% |
| Асови / Меч | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 71.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 38.4% |
| Држање Сервиса % | 886.2% |
| Укупно Поена | 89% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.6 |
| Поени на Ретурну | 39.7% |
| Укупно Поена | 98.4% |
Статистике by Surface
Тврда (21)
Шљака (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.9% |
| Освојени 1. Сервис | 72.7% |
| Освојени 2. Сервис | 52% |
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 71.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.6% |
| Освојени 1. Сервис | 48.5% |
| Освојени 2. Сервис | 41.8% |
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 15.4% |
| Поени на Ретурну | 24.4% |