Anastasia Pavlyuchenkova Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#116
Старост34
Висина5'9"
Тежина159 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
L
W
W
L
7
Анализирани Мечеви
71.4%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
6.7/10 | |
12:20 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.1/10 | |
15:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 731 |
O18.5 |
9.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Anastasia Pavlyuchenkova – Teniske Prognoze i Statistike
Anastasia Pavlyuchenkova je 34-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 116. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Anastasia Pavlyuchenkova i postigao tačnost prognoza od preko 71.4%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (23) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.3% | 61.6% | 63.3% |
| Освојени 1. Сервис | 68% | 65.7% | 65.7% |
| Освојени 2. Сервис | 40.2% | 42.1% | 42.3% |
| Асови / Меч | 3.5 | 3.6 | 3.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.8 | 6.1 | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.3% | 55.9% | 54.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.6% | 24.8% | 26.7% |
| Поени на Ретурну | 35.3% | 39.5% | 40.2% |
| Држање Сервиса % | 56.4% | 56.7% | 57.1% |
| Укупно Поена | 46.4% | 48.3% | 48.8% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (10) | Шљака (4) | Трава (9) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 57.9% | 60% | 70.1% |
| Освојени 1. Сервис | 65.4% | 62.7% | 66.8% |
| Освојени 2. Сервис | 41.4% | 40% | 44.6% |
| Асови / Меч | 3.5 | 2.8 | 4.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.6 | 7 | 4.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.4% | 48.4% | 58.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 15.1% | 34.2% | 35.5% |
| Поени на Ретурну | 35.1% | 39.7% | 45.2% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (23)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.3% |
| Освојени 1. Сервис | 65.7% |
| Освојени 2. Сервис | 42.3% |
| Асови / Меч | 3.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 26.7% |
| Поени на Ретурну | 40.2% |
| Држање Сервиса % | 57.1% |
| Укупно Поена | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.6% |
| Освојени 1. Сервис | 65.7% |
| Освојени 2. Сервис | 42.1% |
| Асови / Меч | 3.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24.8% |
| Поени на Ретурну | 39.5% |
| Држање Сервиса % | 56.7% |
| Укупно Поена | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.3% |
| Освојени 1. Сервис | 68% |
| Освојени 2. Сервис | 40.2% |
| Асови / Меч | 3.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.6% |
| Поени на Ретурну | 35.3% |
| Држање Сервиса % | 56.4% |
| Укупно Поена | 46.4% |
Статистике by Surface
Тврда (10)
Шљака (4)
Трава (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.9% |
| Освојени 1. Сервис | 65.4% |
| Освојени 2. Сервис | 41.4% |
| Асови / Меч | 3.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 15.1% |
| Поени на Ретурну | 35.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60% |
| Освојени 1. Сервис | 62.7% |
| Освојени 2. Сервис | 40% |
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.2% |
| Поени на Ретурну | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 70.1% |
| Освојени 1. Сервис | 66.8% |
| Освојени 2. Сервис | 44.6% |
| Асови / Меч | 4.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 35.5% |
| Поени на Ретурну | 45.2% |