Andreas Loizas Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
1
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Andreas Loizas – Teniske Prognoze i Statistike
Andreas Loizas Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Andreas Loizas i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (13) | Последњих 52 Недеље (13) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.8% | 58.9% | 58.9% |
| Освојени 1. Сервис | 62.1% | 60.6% | 60.6% |
| Освојени 2. Сервис | 45.3% | 46.5% | 46.5% |
| Асови / Меч | 2.8 | 2.3 | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 | 2.8 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 49.3% | 48.9% | 48.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 25.8% | 30.5% | 30.5% |
| Поени на Ретурну | 40.4% | 42.3% | 42.3% |
| Држање Сервиса % | 60.3% | 59.3% | 59.3% |
| Укупно Поена | 40.3% | 42% | 42% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (8) | Шљака (5) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 59.2% | 58.1% |
| Освојени 1. Сервис | 61.9% | 57.4% |
| Освојени 2. Сервис | 46.4% | 46.9% |
| Асови / Меч | 2.5 | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 49.2% | 48.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.4% | 30.6% |
| Поени на Ретурну | 41.2% | 43.2% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (13)
Последњих 20 (13)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.9% |
| Освојени 1. Сервис | 60.6% |
| Освојени 2. Сервис | 46.5% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.5% |
| Поени на Ретурну | 42.3% |
| Држање Сервиса % | 59.3% |
| Укупно Поена | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.9% |
| Освојени 1. Сервис | 60.6% |
| Освојени 2. Сервис | 46.5% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.5% |
| Поени на Ретурну | 42.3% |
| Држање Сервиса % | 59.3% |
| Укупно Поена | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.8% |
| Освојени 1. Сервис | 62.1% |
| Освојени 2. Сервис | 45.3% |
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 49.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 25.8% |
| Поени на Ретурну | 40.4% |
| Држање Сервиса % | 60.3% |
| Укупно Поена | 40.3% |
Статистике by Surface
Тврда (8)
Шљака (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.2% |
| Освојени 1. Сервис | 61.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.4% |
| Асови / Меч | 2.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 49.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.4% |
| Поени на Ретурну | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.1% |
| Освојени 1. Сервис | 57.4% |
| Освојени 2. Сервис | 46.9% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.6% |
| Поени на Ретурну | 43.2% |