Aryan Shah Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#414
Старост19
Висина5'8"
Тежина172 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
L
L
L
W
4
Анализирани Мечеви
75%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 724 |
1 |
5.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
276 653 |
O21.5 |
5.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
663 736 |
2 |
6.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 367 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Aryan Shah – Teniske Prognoze i Statistike
Aryan Shah je 19-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 414. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Aryan Shah i postigao tačnost prognoza od preko 75%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (36) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 55.5% | 54.2% | 54.5% |
| Освојени 1. Сервис | 69.8% | 69.9% | 70.3% |
| Освојени 2. Сервис | 49.8% | 51.5% | 52.8% |
| Асови / Меч | 3.6 | 3.7 | 3.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 | 4.3 | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.3% | 53.2% | 55.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.8% | 18% | 16.1% |
| Поени на Ретурну | 33.7% | 34% | 35.4% |
| Држање Сервиса % | 65.3% | 63.6% | 75.2% |
| Укупно Поена | 47.4% | 47.3% | 48.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (26) | Шљака (10) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 54.7% | 53.3% |
| Освојени 1. Сервис | 71.6% | 58.4% |
| Освојени 2. Сервис | 53.7% | 44.9% |
| Асови / Меч | 4.1 | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.1% | 48.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.4% | 14.3% |
| Поени на Ретурну | 35.8% | 32.8% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (36)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 54.5% |
| Освојени 1. Сервис | 70.3% |
| Освојени 2. Сервис | 52.8% |
| Асови / Меч | 3.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.1% |
| Поени на Ретурну | 35.4% |
| Држање Сервиса % | 75.2% |
| Укупно Поена | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 54.2% |
| Освојени 1. Сервис | 69.9% |
| Освојени 2. Сервис | 51.5% |
| Асови / Меч | 3.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18% |
| Поени на Ретурну | 34% |
| Држање Сервиса % | 63.6% |
| Укупно Поена | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.5% |
| Освојени 1. Сервис | 69.8% |
| Освојени 2. Сервис | 49.8% |
| Асови / Меч | 3.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.8% |
| Поени на Ретурну | 33.7% |
| Држање Сервиса % | 65.3% |
| Укупно Поена | 47.4% |
Статистике by Surface
Тврда (26)
Шљака (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 54.7% |
| Освојени 1. Сервис | 71.6% |
| Освојени 2. Сервис | 53.7% |
| Асови / Меч | 4.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.4% |
| Поени на Ретурну | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 53.3% |
| Освојени 1. Сервис | 58.4% |
| Освојени 2. Сервис | 44.9% |
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 14.3% |
| Поени на Ретурну | 32.8% |