Camila Romero Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#738
Старост27
Недавна Форма
L
L
W
L
L
7
Анализирани Мечеви
57.1%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:11 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
1/10 | |
19:41 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
8.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Camila Romero – Teniske Prognoze i Statistike
Camila Romero je 27-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Camila Romero i postigao tačnost prognoza od preko 57.1%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (33) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 96.3% | 96.3% | 96.3% |
| Освојени 1. Сервис | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| Освојени 2. Сервис | 0% | 0% | 0% |
| Асови / Меч | 0.5 | 0.8 | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 | 2 | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 22.2% | 22.2% | 22.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Поени на Ретурну | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| Држање Сервиса % | 222% | 302.4% | 831.7% |
| Укупно Поена | 71.3% | 71.3% | 71.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (12) | Шљака (21) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 96.3% |
| Освојени 1. Сервис | - | 48.1% |
| Освојени 2. Сервис | - | 0% |
| Асови / Меч | 0.7 | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 22.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 38.5% |
| Поени на Ретурну | - | 38.8% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (33)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 96.3% |
| Освојени 1. Сервис | 48.1% |
| Освојени 2. Сервис | 0% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 22.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38.5% |
| Поени на Ретурну | 38.8% |
| Држање Сервиса % | 831.7% |
| Укупно Поена | 71.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 96.3% |
| Освојени 1. Сервис | 48.1% |
| Освојени 2. Сервис | 0% |
| Асови / Меч | 0.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 22.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38.5% |
| Поени на Ретурну | 38.8% |
| Држање Сервиса % | 302.4% |
| Укупно Поена | 71.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 96.3% |
| Освојени 1. Сервис | 48.1% |
| Освојени 2. Сервис | 0% |
| Асови / Меч | 0.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 22.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38.5% |
| Поени на Ретурну | 38.8% |
| Држање Сервиса % | 222% |
| Укупно Поена | 71.3% |
Статистике by Surface
Тврда (12)
Шљака (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 96.3% |
| Освојени 1. Сервис | 48.1% |
| Освојени 2. Сервис | 0% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 22.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 38.5% |
| Поени на Ретурну | 38.8% |