Carola Celina Sosa Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
L
L
1
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
5.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Carola Celina Sosa – Teniske Prognoze i Statistike
Carola Celina Sosa Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Carola Celina Sosa i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (17) | Последњих 52 Недеље (17) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 59% | 65.4% | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 53.4% | 52.3% | 52.3% |
| Освојени 2. Сервис | 35.3% | 37.3% | 37.3% |
| Асови / Меч | 1.3 | 0.9 | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 | 2.8 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.8% | 46.3% | 46.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 48.8% | 49.6% | 49.6% |
| Поени на Ретурну | 48.4% | 48.9% | 48.9% |
| Држање Сервиса % | 48.7% | 48.7% | 48.7% |
| Укупно Поена | 48.6% | 48.8% | 48.8% |
Статистике by Surface
| Стат. | Шљака (17) |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 52.3% |
| Освојени 2. Сервис | 37.3% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 49.6% |
| Поени на Ретурну | 48.9% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (17)
Последњих 20 (17)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 52.3% |
| Освојени 2. Сервис | 37.3% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 49.6% |
| Поени на Ретурну | 48.9% |
| Држање Сервиса % | 48.7% |
| Укупно Поена | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 52.3% |
| Освојени 2. Сервис | 37.3% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 49.6% |
| Поени на Ретурну | 48.9% |
| Држање Сервиса % | 48.7% |
| Укупно Поена | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59% |
| Освојени 1. Сервис | 53.4% |
| Освојени 2. Сервис | 35.3% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 48.8% |
| Поени на Ретурну | 48.4% |
| Држање Сервиса % | 48.7% |
| Укупно Поена | 48.6% |
Статистике by Surface
Шљака (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 52.3% |
| Освојени 2. Сервис | 37.3% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 46.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 49.6% |
| Поени на Ретурну | 48.9% |