Cedric Stanke Prognoze, Statistike i Forma
Старост27
Недавна Форма
L
L
L
L
4
Анализирани Мечеви
100%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 646 |
O18.5 |
8.7/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2/10 |
O igraču Cedric Stanke – Teniske Prognoze i Statistike
Cedric Stanke je 27-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Cedric Stanke i postigao tačnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (31) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 62.9% | 64% |
| Освојени 1. Сервис | - | 65.4% | 69.2% |
| Освојени 2. Сервис | - | 50.3% | 49.2% |
| Асови / Меч | 3.5 | 3.9 | 3.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 | 2.8 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 68.1% | 68.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 30% | 30.7% |
| Поени на Ретурну | 41.9% | 41.5% | 41.4% |
| Држање Сервиса % | - | 158.9% | 101.2% |
| Укупно Поена | 103.2% | 75.7% | 64.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (14) | Шљака (17) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 64% |
| Освојени 1. Сервис | - | 69.2% |
| Освојени 2. Сервис | - | 49.2% |
| Асови / Меч | 3.9 | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 68.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 30.7% |
| Поени на Ретурну | 42.2% | 40.8% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (31)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64% |
| Освојени 1. Сервис | 69.2% |
| Освојени 2. Сервис | 49.2% |
| Асови / Меч | 3.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 68.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.7% |
| Поени на Ретурну | 41.4% |
| Држање Сервиса % | 101.2% |
| Укупно Поена | 64.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.9% |
| Освојени 1. Сервис | 65.4% |
| Освојени 2. Сервис | 50.3% |
| Асови / Меч | 3.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 68.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30% |
| Поени на Ретурну | 41.5% |
| Држање Сервиса % | 158.9% |
| Укупно Поена | 75.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 3.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Поени на Ретурну | 41.9% |
| Укупно Поена | 103.2% |
Статистике by Surface
Тврда (14)
Шљака (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 3.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Поени на Ретурну | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64% |
| Освојени 1. Сервис | 69.2% |
| Освојени 2. Сервис | 49.2% |
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 68.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 30.7% |
| Поени на Ретурну | 40.8% |