Charlie Robertson Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#892
Старост19
Висина5'7"
Тежина139 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
W
L
L
L
8
Анализирани Мечеви
37.5%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:06 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
4.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O18.5 |
6.5/10 | |
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
3.1/10 | |
12:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
6.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.3/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
1.8/10 | |
11:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
3.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:25 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Charlie Robertson – Teniske Prognoze i Statistike
Charlie Robertson je 19-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 892. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 8 mečeva igrača Charlie Robertson i postigao tačnost prognoza od preko 37.5%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (22) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% | 58.2% | 57.9% |
| Освојени 1. Сервис | 67.9% | 64.7% | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 46.9% | 45.1% | 45% |
| Асови / Меч | 2.1 | 2 | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.2 | 5.7 | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.8% | 54.4% | 56.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.5% | 31.7% | 31.2% |
| Поени на Ретурну | 41.6% | 40.1% | 40.7% |
| Држање Сервиса % | 67.4% | 78% | 78.3% |
| Укупно Поена | 53.1% | 50.2% | 50.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (16) | Шљака (3) | Трава (1) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 57.1% | 65.7% | 54.5% |
| Освојени 1. Сервис | 66.2% | 52.3% | 58.3% |
| Освојени 2. Сервис | 45.4% | 47.1% | 35% |
| Асови / Меч | 1.8 | 0.7 | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 | 9.3 | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.8% | 60% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.1% | 33.3% | 0% |
| Поени на Ретурну | 43.2% | 39% | 11.5% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (22)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.9% |
| Освојени 1. Сервис | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 45% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 31.2% |
| Поени на Ретурну | 40.7% |
| Држање Сервиса % | 78.3% |
| Укупно Поена | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.2% |
| Освојени 1. Сервис | 64.7% |
| Освојени 2. Сервис | 45.1% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 31.7% |
| Поени на Ретурну | 40.1% |
| Држање Сервиса % | 78% |
| Укупно Поена | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% |
| Освојени 1. Сервис | 67.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.9% |
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 34.5% |
| Поени на Ретурну | 41.6% |
| Држање Сервиса % | 67.4% |
| Укупно Поена | 53.1% |
Статистике by Surface
Тврда (16)
Шљака (3)
Трава (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 57.1% |
| Освојени 1. Сервис | 66.2% |
| Освојени 2. Сервис | 45.4% |
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.1% |
| Поени на Ретурну | 43.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.7% |
| Освојени 1. Сервис | 52.3% |
| Освојени 2. Сервис | 47.1% |
| Асови / Меч | 0.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 9.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 33.3% |
| Поени на Ретурну | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 54.5% |
| Освојени 1. Сервис | 58.3% |
| Освојени 2. Сервис | 35% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 11.5% |