Cyril Vandermeersch Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Uživo S1 |
| 0
0
|
|
|
? |
? |
|||
06:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
6.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.3/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
6/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
4.3/10 | |
08:43 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
3.1/10 | |
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
7.2/10 | |
10:12 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
10:10 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
O18.5 |
4/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
1.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
3.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:25 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O21.5 |
5.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
2.6/10 |
O igraču Cyril Vandermeersch – Teniske Prognoze i Statistike
Cyril Vandermeersch je 26-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 431. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 36 mečeva igrača Cyril Vandermeersch i postigao tačnost prognoza od preko 69.4%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (65) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 49.8% | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | - | 58.7% | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | - | 40% | 41% |
| Асови / Меч | 2.8 | 3 | 3.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 | 3.9 | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 53.3% | 54.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 12.5% | 18.6% |
| Поени на Ретурну | 47.7% | 43.5% | 41.9% |
| Држање Сервиса % | - | 363.9% | 263.6% |
| Укупно Поена | 112.6% | 90.3% | 74.5% |
| Стат. | Тврда (62) |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 41% |
| Асови / Меч | 2.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.6% |
| Поени на Ретурну | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 41% |
| Асови / Меч | 3.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.6% |
| Поени на Ретурну | 41.9% |
| Држање Сервиса % | 263.6% |
| Укупно Поена | 74.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 49.8% |
| Освојени 1. Сервис | 58.7% |
| Освојени 2. Сервис | 40% |
| Асови / Меч | 3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 12.5% |
| Поени на Ретурну | 43.5% |
| Држање Сервиса % | 363.9% |
| Укупно Поена | 90.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Поени на Ретурну | 47.7% |
| Укупно Поена | 112.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 41% |
| Асови / Меч | 2.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.6% |
| Поени на Ретурну | 41.9% |