Dominik Kellovsky Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
2.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.1/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 726 |
O21.5 |
3.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
6.2/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 364 |
O20.5 |
6.4/10 | |
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
2.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O17.5 |
9.7/10 | |
07:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
8.2/10 | |
07:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
3.2/10 | |
11:45 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
8/10 | |
10:45 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 732 |
|
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
O igraču Dominik Kellovsky – Teniske Prognoze i Statistike
Dominik Kellovsky je 29-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 685. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 13 mečeva igrača Dominik Kellovsky i postigao tačnost prognoza od preko 53.8%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (42) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 53.7% | 58.6% | 58.7% |
| Освојени 1. Сервис | 72.1% | 71.9% | 68.9% |
| Освојени 2. Сервис | 42.1% | 46.4% | 46.6% |
| Асови / Меч | 4.1 | 4.2 | 3.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.2 | 3.6 | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 69% | 70% | 63.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.8% | 27.4% | 23.6% |
| Поени на Ретурну | 36.8% | 40.4% | 38.2% |
| Држање Сервиса % | 66.7% | 64.8% | 99.9% |
| Укупно Поена | 51.2% | 52.5% | 49.3% |
| Стат. | Тврда (14) | Шљака (27) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 54.3% | 63.6% |
| Освојени 1. Сервис | 73.1% | 64.7% |
| Освојени 2. Сервис | 47.1% | 45.6% |
| Асови / Меч | 4.6 | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 70.7% | 55.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24% | 20% |
| Поени на Ретурну | 39.3% | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% |
| Освојени 1. Сервис | 68.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.6% |
| Асови / Меч | 3.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 23.6% |
| Поени на Ретурну | 38.2% |
| Држање Сервиса % | 99.9% |
| Укупно Поена | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.6% |
| Освојени 1. Сервис | 71.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.4% |
| Асови / Меч | 4.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 70% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.4% |
| Поени на Ретурну | 40.4% |
| Држање Сервиса % | 64.8% |
| Укупно Поена | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 53.7% |
| Освојени 1. Сервис | 72.1% |
| Освојени 2. Сервис | 42.1% |
| Асови / Меч | 4.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 69% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.8% |
| Поени на Ретурну | 36.8% |
| Држање Сервиса % | 66.7% |
| Укупно Поена | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 54.3% |
| Освојени 1. Сервис | 73.1% |
| Освојени 2. Сервис | 47.1% |
| Асови / Меч | 4.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Спасене Брејк Лопте | 70.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24% |
| Поени на Ретурну | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.6% |
| Освојени 1. Сервис | 64.7% |
| Освојени 2. Сервис | 45.6% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20% |
| Поени на Ретурну | 36.2% |