Fanming Meng Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1303
Недавна Форма
L
L
W
L
W
9
Анализирани Мечеви
77.8%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 | |
05:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
6.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
4.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
9.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:13 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O21.5 |
5.6/10 | |
02:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O17.5 |
9.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 1
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Fanming Meng – Teniske Prognoze i Statistike
Fanming Meng Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Fanming Meng i postigao tačnost prognoza od preko 77.8%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (24) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 81.4% | 81.4% | 81.4% |
| Освојени 1. Сервис | 45.7% | 45.7% | 45.7% |
| Освојени 2. Сервис | 25% | 25% | 25% |
| Асови / Меч | 2.3 | 1.9 | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 | 2.6 | 2.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% | 50% | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% | 0% | 0% |
| Поени на Ретурну | 39.5% | 41.2% | 41.2% |
| Држање Сервиса % | 783.7% | 1125.6% | 1381.4% |
| Укупно Поена | 90.7% | 93.2% | 93.2% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (21) | Шљака (2) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | - |
| Освојени 1. Сервис | - | - |
| Освојени 2. Сервис | - | - |
| Асови / Меч | 2.4 | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 | 6.5 |
| Спасене Брејк Лопте | - | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | - |
| Поени на Ретурну | 43.5% | 32.3% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (24)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 81.4% |
| Освојени 1. Сервис | 45.7% |
| Освојени 2. Сервис | 25% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 41.2% |
| Држање Сервиса % | 1381.4% |
| Укупно Поена | 93.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 81.4% |
| Освојени 1. Сервис | 45.7% |
| Освојени 2. Сервис | 25% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 41.2% |
| Држање Сервиса % | 1125.6% |
| Укупно Поена | 93.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 81.4% |
| Освојени 1. Сервис | 45.7% |
| Освојени 2. Сервис | 25% |
| Асови / Меч | 2.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 39.5% |
| Држање Сервиса % | 783.7% |
| Укупно Поена | 90.7% |
Статистике by Surface
Тврда (21)
Шљака (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.4 |
| Поени на Ретурну | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.5 |
| Поени на Ретурну | 32.3% |