Finn Bass Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1051
Старост26
Висина5'11"
Тежина185 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
W
L
L
L
5
Анализирани Мечеви
80%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
7.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:45 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
9.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.4/10 | |
18:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
O8.5 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Finn Bass – Teniske Prognoze i Statistike
Finn Bass je 26-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 1051. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Finn Bass i postigao tačnost prognoza od preko 80%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (29) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 55.5% | 55.5% | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | 73.8% | 73.7% | 72.5% |
| Освојени 2. Сервис | 41.7% | 42.3% | 42.6% |
| Асови / Меч | 8.4 | 6.3 | 5.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.1 | 4.8 | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.5% | 56.4% | 55% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.4% | 17.9% | 16.9% |
| Поени на Ретурну | 35.5% | 35.1% | 36.5% |
| Држање Сервиса % | 59.5% | 68.2% | 78.4% |
| Укупно Поена | 48% | 47.8% | 49.9% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (24) | Шљака (1) | Трава (2) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 55.5% | 54.4% | 60.7% |
| Освојени 1. Сервис | 74.3% | 67.7% | 64.7% |
| Освојени 2. Сервис | 41.6% | 42.3% | 45.5% |
| Асови / Меч | 6 | 0 | 6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.1 | 6 | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.4% | 25% | 0% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.2% | 11.1% | 10.5% |
| Поени на Ретурну | 35.8% | 32.8% | 52.2% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (29)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | 72.5% |
| Освојени 2. Сервис | 42.6% |
| Асови / Меч | 5.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 55% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.9% |
| Поени на Ретурну | 36.5% |
| Држање Сервиса % | 78.4% |
| Укупно Поена | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.5% |
| Освојени 1. Сервис | 73.7% |
| Освојени 2. Сервис | 42.3% |
| Асови / Меч | 6.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.9% |
| Поени на Ретурну | 35.1% |
| Држање Сервиса % | 68.2% |
| Укупно Поена | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.5% |
| Освојени 1. Сервис | 73.8% |
| Освојени 2. Сервис | 41.7% |
| Асови / Меч | 8.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.4% |
| Поени на Ретурну | 35.5% |
| Држање Сервиса % | 59.5% |
| Укупно Поена | 48% |
Статистике by Surface
Тврда (24)
Шљака (1)
Трава (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 55.5% |
| Освојени 1. Сервис | 74.3% |
| Освојени 2. Сервис | 41.6% |
| Асови / Меч | 6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.2% |
| Поени на Ретурну | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 54.4% |
| Освојени 1. Сервис | 67.7% |
| Освојени 2. Сервис | 42.3% |
| Асови / Меч | 0 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6 |
| Спасене Брејк Лопте | 25% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 11.1% |
| Поени на Ретурну | 32.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.7% |
| Освојени 1. Сервис | 64.7% |
| Освојени 2. Сервис | 45.5% |
| Асови / Меч | 6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 0% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 10.5% |
| Поени на Ретурну | 52.2% |