Fons van Sambeek Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1164
Старост23
Висина6'1"
Тежина185 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
L
L
W
L
10
Анализирани Мечеви
10%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.5/10 | |
09:57 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.1/10 | |
08:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
7/10 | |
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 726 |
O20.5 |
9/10 | |
12:00 Završeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
O21.5 |
4.8/10 | |
08:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
646 267 |
O21.5 |
7.2/10 | |
09:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 646 |
O20.5 |
8.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Fons van Sambeek – Teniske Prognoze i Statistike
Fons van Sambeek je 23-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 1164. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 10 mečeva igrača Fons van Sambeek i postigao tačnost prognoza od preko 10%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (35) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 66.8% | 65.9% |
| Освојени 1. Сервис | - | 69.1% | 69.5% |
| Освојени 2. Сервис | - | 51.4% | 48.8% |
| Асови / Меч | 2.2 | 2.1 | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 | 2.8 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 60% | 60.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 42.1% | 43.5% |
| Поени на Ретурну | 42.4% | 44% | 46.9% |
| Држање Сервиса % | - | 157.6% | 119.5% |
| Укупно Поена | 99.3% | 78% | 73.1% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (33) | Шљака (2) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.6% | 67.6% |
| Освојени 1. Сервис | 70.9% | 60.9% |
| Освојени 2. Сервис | 52.5% | 24.2% |
| Асови / Меч | 1.9 | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 | 4.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.7% | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 45.5% | 28.6% |
| Поени на Ретурну | 45.5% | 86% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (35)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.9% |
| Освојени 1. Сервис | 69.5% |
| Освојени 2. Сервис | 48.8% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 60.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 43.5% |
| Поени на Ретурну | 46.9% |
| Држање Сервиса % | 119.5% |
| Укупно Поена | 73.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.8% |
| Освојени 1. Сервис | 69.1% |
| Освојени 2. Сервис | 51.4% |
| Асови / Меч | 2.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 42.1% |
| Поени на Ретурну | 44% |
| Држање Сервиса % | 157.6% |
| Укупно Поена | 78% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Поени на Ретурну | 42.4% |
| Укупно Поена | 99.3% |
Статистике by Surface
Тврда (33)
Шљака (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.6% |
| Освојени 1. Сервис | 70.9% |
| Освојени 2. Сервис | 52.5% |
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 45.5% |
| Поени на Ретурну | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 67.6% |
| Освојени 1. Сервис | 60.9% |
| Освојени 2. Сервис | 24.2% |
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.6% |
| Поени на Ретурну | 86% |