Francesca Jones Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.3/10 | |
12:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
15:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
5.3/10 | |
13:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
4.1/10 | |
11:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
373 666 |
2 |
2.4/10 | |
14:07 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O18.5 |
7.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O19.5 |
7.1/10 | |
12:35 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:05 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U27.5 |
9.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 636 |
1 |
6.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7/10 | |
05:55 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
5.3/10 |
O igraču Francesca Jones – Teniske Prognoze i Statistike
Francesca Jones je 25-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 101. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 15 mečeva igrača Francesca Jones i postigao tačnost prognoza od preko 73.3%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (47) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 79.5% | 76.7% | 72.2% |
| Освојени 1. Сервис | 57.3% | 58.5% | 61.4% |
| Освојени 2. Сервис | 35.9% | 39.6% | 43.6% |
| Асови / Меч | 0.9 | 1.1 | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 | 3.7 | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 45.5% | 52.7% | 54.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.1% | 36.7% | 40% |
| Поени на Ретурну | 47.1% | 44.3% | 45.9% |
| Држање Сервиса % | 94.2% | 69% | 64.5% |
| Укупно Поена | 64.4% | 55.4% | 54.3% |
| Стат. | Тврда (17) | Шљака (24) | Трава (6) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 73.1% | 72.6% | 68.7% |
| Освојени 1. Сервис | 62.3% | 61.4% | 58.7% |
| Освојени 2. Сервис | 43.4% | 45.5% | 39% |
| Асови / Меч | 2 | 1 | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 | 3.7 | 4.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.3% | 48.1% | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 36.1% | 47.3% | 29.3% |
| Поени на Ретурну | 43.1% | 49.3% | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 72.2% |
| Освојени 1. Сервис | 61.4% |
| Освојени 2. Сервис | 43.6% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40% |
| Поени на Ретурну | 45.9% |
| Држање Сервиса % | 64.5% |
| Укупно Поена | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 76.7% |
| Освојени 1. Сервис | 58.5% |
| Освојени 2. Сервис | 39.6% |
| Асови / Меч | 1.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 36.7% |
| Поени на Ретурну | 44.3% |
| Држање Сервиса % | 69% |
| Укупно Поена | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 79.5% |
| Освојени 1. Сервис | 57.3% |
| Освојени 2. Сервис | 35.9% |
| Асови / Меч | 0.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 45.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 39.1% |
| Поени на Ретурну | 47.1% |
| Држање Сервиса % | 94.2% |
| Укупно Поена | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 73.1% |
| Освојени 1. Сервис | 62.3% |
| Освојени 2. Сервис | 43.4% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 36.1% |
| Поени на Ретурну | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 72.6% |
| Освојени 1. Сервис | 61.4% |
| Освојени 2. Сервис | 45.5% |
| Асови / Меч | 1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47.3% |
| Поени на Ретурну | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 68.7% |
| Освојени 1. Сервис | 58.7% |
| Освојени 2. Сервис | 39% |
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 60% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 29.3% |
| Поени на Ретурну | 40.3% |