Giorgio Tabacco Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#820
Старост22
Висина6'8"
Тежина181 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
W
W
W
L
9
Анализирани Мечеви
55.6%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O20.5 |
6.4/10 | |
09:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.9/10 | |
11:47 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 746 |
O20.5 |
9.2/10 | |
16:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
3.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 165 |
O19.5 |
7.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O21.5 |
5.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.3/10 | |
14:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Giorgio Tabacco – Teniske Prognoze i Statistike
Giorgio Tabacco je 22-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 820. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Giorgio Tabacco i postigao tačnost prognoza od preko 55.6%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (34) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 61% | 59% |
| Освојени 1. Сервис | - | 65.6% | 56.5% |
| Освојени 2. Сервис | - | 56.1% | 44.1% |
| Асови / Меч | 1.5 | 1.5 | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 | 2.9 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 55.6% | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 18.8% | 18.2% |
| Поени на Ретурну | 48.3% | 46.1% | 44.8% |
| Држање Сервиса % | - | 472.4% | 422.2% |
| Укупно Поена | 107.3% | 91.8% | 85.4% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (8) | Шљака (26) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 59% |
| Освојени 1. Сервис | - | 56.5% |
| Освојени 2. Сервис | - | 44.1% |
| Асови / Меч | 1.8 | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 18.2% |
| Поени на Ретурну | 51.7% | 36.6% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (34)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59% |
| Освојени 1. Сервис | 56.5% |
| Освојени 2. Сервис | 44.1% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.2% |
| Поени на Ретурну | 44.8% |
| Држање Сервиса % | 422.2% |
| Укупно Поена | 85.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61% |
| Освојени 1. Сервис | 65.6% |
| Освојени 2. Сервис | 56.1% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.8% |
| Поени на Ретурну | 46.1% |
| Држање Сервиса % | 472.4% |
| Укупно Поена | 91.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Поени на Ретурну | 48.3% |
| Укупно Поена | 107.3% |
Статистике by Surface
Тврда (8)
Шљака (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.8 |
| Поени на Ретурну | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59% |
| Освојени 1. Сервис | 56.5% |
| Освојени 2. Сервис | 44.1% |
| Асови / Меч | 1.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 18.2% |
| Поени на Ретурну | 36.6% |