Giulio Zeppieri Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#164
Старост23
Висина6'0"
Тежина181 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
L
L
W
L
8
Анализирани Мечеви
37.5%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:15 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
7.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
475 667 |
O19.5 |
9.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:25 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
8/10 | |
17:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
6444 4666 |
O20.5 |
7.9/10 | |
23:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
236 667 |
O19.5 |
8.5/10 | |
03:05 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
533 766 |
O19.5 |
6.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
734 666 |
|
||
15:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
O igraču Giulio Zeppieri – Teniske Prognoze i Statistike
Giulio Zeppieri je 23-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 164. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 8 mečeva igrača Giulio Zeppieri i postigao tačnost prognoza od preko 37.5%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (50) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.1% | 65.6% | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 71.5% | 72.4% | 73.2% |
| Освојени 2. Сервис | 48.4% | 52.4% | 51.5% |
| Асови / Меч | 8.8 | 8.6 | 8.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 2.2 | 2.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.8% | 66.1% | 68.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.2% | 17.7% | 19.8% |
| Поени на Ретурну | 33% | 33.5% | 36.5% |
| Држање Сервиса % | 63.4% | 65.5% | 65.7% |
| Укупно Поена | 49% | 49.9% | 51.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (35) | Шљака (11) | Трава (4) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.6% | 66% | 63% |
| Освојени 1. Сервис | 73.5% | 70.3% | 77.5% |
| Освојени 2. Сервис | 52.5% | 46.5% | 54.1% |
| Асови / Меч | 8.9 | 5.5 | 13.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 | 2.9 | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 70.7% | 65.8% | 57.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.4% | 16.7% | 27.1% |
| Поени на Ретурну | 36.2% | 36.3% | 38.8% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (50)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 73.2% |
| Освојени 2. Сервис | 51.5% |
| Асови / Меч | 8.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 68.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.8% |
| Поени на Ретурну | 36.5% |
| Држање Сервиса % | 65.7% |
| Укупно Поена | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.6% |
| Освојени 1. Сервис | 72.4% |
| Освојени 2. Сервис | 52.4% |
| Асови / Меч | 8.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.7% |
| Поени на Ретурну | 33.5% |
| Држање Сервиса % | 65.5% |
| Укупно Поена | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.1% |
| Освојени 1. Сервис | 71.5% |
| Освојени 2. Сервис | 48.4% |
| Асови / Меч | 8.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 63.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.2% |
| Поени на Ретурну | 33% |
| Држање Сервиса % | 63.4% |
| Укупно Поена | 49% |
Статистике by Surface
Тврда (35)
Шљака (11)
Трава (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.6% |
| Освојени 1. Сервис | 73.5% |
| Освојени 2. Сервис | 52.5% |
| Асови / Меч | 8.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 70.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.4% |
| Поени на Ретурну | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66% |
| Освојени 1. Сервис | 70.3% |
| Освојени 2. Сервис | 46.5% |
| Асови / Меч | 5.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 65.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.7% |
| Поени на Ретурну | 36.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63% |
| Освојени 1. Сервис | 77.5% |
| Освојени 2. Сервис | 54.1% |
| Асови / Меч | 13.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 57.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.1% |
| Поени на Ретурну | 38.8% |