Gustavo Ribeiro de Almeida Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#801
Старост19
Висина5'11"
Тежина168 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
W
L
L
4
Анализирани Мечеви
50%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
8.2/10 | |
18:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
8.2/10 | |
16:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
5.8/10 | |
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
9/10 |
O igraču Gustavo Ribeiro de Almeida – Teniske Prognoze i Statistike
Gustavo Ribeiro de Almeida je 19-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 801. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Gustavo Ribeiro de Almeida i postigao tačnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (14) | Последњих 52 Недеље (14) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% | 65.4% | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 80.7% | 80.7% | 80.7% |
| Освојени 2. Сервис | 65.9% | 65.9% | 65.9% |
| Асови / Меч | 1.6 | 1.4 | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 | 3.3 | 3.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 100% | 100% | 100% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
| Поени на Ретурну | 54.1% | 54.1% | 54.1% |
| Држање Сервиса % | 190.6% | 270.1% | 270.1% |
| Укупно Поена | 64.5% | 64.5% | 64.5% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (3) | Шљака (11) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% | - |
| Освојени 1. Сервис | 80.7% | - |
| Освојени 2. Сервис | 65.9% | - |
| Асови / Меч | 1.7 | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 | 3.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 100% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 59.1% | - |
| Поени на Ретурну | 54.1% | - |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (14)
Последњих 20 (14)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 80.7% |
| Освојени 2. Сервис | 65.9% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 100% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 59.1% |
| Поени на Ретурну | 54.1% |
| Држање Сервиса % | 270.1% |
| Укупно Поена | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 80.7% |
| Освојени 2. Сервис | 65.9% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 100% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 59.1% |
| Поени на Ретурну | 54.1% |
| Држање Сервиса % | 270.1% |
| Укупно Поена | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 80.7% |
| Освојени 2. Сервис | 65.9% |
| Асови / Меч | 1.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 100% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 59.1% |
| Поени на Ретурну | 54.1% |
| Држање Сервиса % | 190.6% |
| Укупно Поена | 64.5% |
Статистике by Surface
Тврда (3)
Шљака (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.4% |
| Освојени 1. Сервис | 80.7% |
| Освојени 2. Сервис | 65.9% |
| Асови / Меч | 1.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 100% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 59.1% |
| Поени на Ретурну | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.6 |