Herman Hoeyeraal Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1021
Старост24
Висина6'6"
Тежина190 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
W
L
W
W
11
Анализирани Мечеви
81.8%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Uživo S3 |
| 1
1
|
|
|
? |
? |
|||
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 | |
11:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:12 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
5.1/10 | |
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
756 673 |
1 |
2.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.3/10 | |
17:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
7.8/10 | |
18:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
657 276 |
O20.5 |
10/10 | |
17:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.7/10 | |
16:00 Završeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
7.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Herman Hoeyeraal – Teniske Prognoze i Statistike
Herman Hoeyeraal je 24-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 1021. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Herman Hoeyeraal i postigao tačnost prognoza od preko 81.8%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (34) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 71.7% | 71.7% |
| Освојени 1. Сервис | - | 73.7% | 73.7% |
| Освојени 2. Сервис | - | 56.5% | 56.5% |
| Асови / Меч | 12.2 | 8 | 6.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.8 | 5 | 5.1 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 68.4% | 68.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 47.5% | 47.5% |
| Поени на Ретурну | 35.8% | 39.3% | 39.3% |
| Држање Сервиса % | - | 362.7% | 425.4% |
| Укупно Поена | 102.3% | 87.5% | 87.5% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (3) | Шљака (27) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 71.7% |
| Освојени 1. Сервис | - | 73.7% |
| Освојени 2. Сервис | - | 56.5% |
| Асови / Меч | 6.7 | 6.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.7 | 4.7 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 68.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 47.5% |
| Поени на Ретурну | - | 39.3% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (34)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.7% |
| Освојени 1. Сервис | 73.7% |
| Освојени 2. Сервис | 56.5% |
| Асови / Меч | 6.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5.1 |
| Спасене Брејк Лопте | 68.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47.5% |
| Поени на Ретурну | 39.3% |
| Држање Сервиса % | 425.4% |
| Укупно Поена | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.7% |
| Освојени 1. Сервис | 73.7% |
| Освојени 2. Сервис | 56.5% |
| Асови / Меч | 8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 |
| Спасене Брејк Лопте | 68.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47.5% |
| Поени на Ретурну | 39.3% |
| Држање Сервиса % | 362.7% |
| Укупно Поена | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 12.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 6.8 |
| Поени на Ретурну | 35.8% |
| Укупно Поена | 102.3% |
Статистике by Surface
Тврда (3)
Шљака (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 6.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71.7% |
| Освојени 1. Сервис | 73.7% |
| Освојени 2. Сервис | 56.5% |
| Асови / Меч | 6.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 68.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47.5% |
| Поени на Ретурну | 39.3% |