Himari Sato Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#1294
Старост23
Недавна Форма
W
L
L
L
4
Анализирани Мечеви
50%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3/10 | |
15:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Himari Sato – Teniske Prognoze i Statistike
Himari Sato je 23-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Himari Sato i postigao tačnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (31) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 72.9% | 71% | 69.3% |
| Освојени 1. Сервис | 64.4% | 58.5% | 58.8% |
| Освојени 2. Сервис | 41.9% | 45.7% | 42.9% |
| Асови / Меч | 0.2 | 0.4 | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 | 3.2 | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.8% | 58.4% | 56.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 65.4% | 56.4% | 56.9% |
| Поени на Ретурну | 48% | 48.8% | 50% |
| Држање Сервиса % | 92.4% | 66.8% | 63.7% |
| Укупно Поена | 64.3% | 56.6% | 55.9% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (31) |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.3% |
| Освојени 1. Сервис | 58.8% |
| Освојени 2. Сервис | 42.9% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 56.9% |
| Поени на Ретурну | 50% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (31)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.3% |
| Освојени 1. Сервис | 58.8% |
| Освојени 2. Сервис | 42.9% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 56.9% |
| Поени на Ретурну | 50% |
| Држање Сервиса % | 63.7% |
| Укупно Поена | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 71% |
| Освојени 1. Сервис | 58.5% |
| Освојени 2. Сервис | 45.7% |
| Асови / Меч | 0.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 58.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 56.4% |
| Поени на Ретурну | 48.8% |
| Држање Сервиса % | 66.8% |
| Укупно Поена | 56.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 72.9% |
| Освојени 1. Сервис | 64.4% |
| Освојени 2. Сервис | 41.9% |
| Асови / Меч | 0.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 65.4% |
| Поени на Ретурну | 48% |
| Држање Сервиса % | 92.4% |
| Укупно Поена | 64.3% |
Статистике by Surface
Тврда (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.3% |
| Освојени 1. Сервис | 58.8% |
| Освојени 2. Сервис | 42.9% |
| Асови / Меч | 0.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 56.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 56.9% |
| Поени на Ретурну | 50% |