Jack Draper Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#25
Старост24
Висина6'4"
Тежина187 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
W
W
L
L
7
Анализирани Мечеви
71.4%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
8.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O19.5 |
6.3/10 | |
01:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O19.5 |
6.4/10 | |
20:05 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U28.5 |
9.7/10 | |
19:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O18.5 |
9.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
U29.5 |
9.6/10 | |
17:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U29.5 |
7.6/10 |
O igraču Jack Draper – Teniske Prognoze i Statistike
Jack Draper je 24-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 25. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Jack Draper i postigao tačnost prognoza od preko 71.4%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (18) | Последњих 52 Недеље (18) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 63.6% | 64.9% | 64.9% |
| Освојени 1. Сервис | 78.3% | 77.7% | 77.7% |
| Освојени 2. Сервис | 53.9% | 53.8% | 53.8% |
| Асови / Меч | 9.6 | 10.4 | 10.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 | 2.8 | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 67.6% | 65.8% | 65.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.7% | 19.1% | 19.1% |
| Поени на Ретурну | 33.6% | 36.3% | 36.3% |
| Држање Сервиса % | 69.4% | 69.3% | 69.3% |
| Укупно Поена | 51.3% | 52.4% | 52.4% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (8) | Шљака (4) | Трава (5) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 63.1% | 65.7% | 65.8% |
| Освојени 1. Сервис | 79.1% | 75.5% | 77.6% |
| Освојени 2. Сервис | 54.6% | 55.2% | 50.6% |
| Асови / Меч | 9.3 | 9 | 14 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 | 4.5 | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 67.9% | 54.2% | 74.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 15.1% | 28.6% | 12.3% |
| Поени на Ретурну | 33% | 41.9% | 34% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (18)
Последњих 20 (18)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.9% |
| Освојени 1. Сервис | 77.7% |
| Освојени 2. Сервис | 53.8% |
| Асови / Меч | 10.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 65.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.1% |
| Поени на Ретурну | 36.3% |
| Држање Сервиса % | 69.3% |
| Укупно Поена | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.9% |
| Освојени 1. Сервис | 77.7% |
| Освојени 2. Сервис | 53.8% |
| Асови / Меч | 10.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 65.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.1% |
| Поени на Ретурну | 36.3% |
| Држање Сервиса % | 69.3% |
| Укупно Поена | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.6% |
| Освојени 1. Сервис | 78.3% |
| Освојени 2. Сервис | 53.9% |
| Асови / Меч | 9.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 67.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.7% |
| Поени на Ретурну | 33.6% |
| Држање Сервиса % | 69.4% |
| Укупно Поена | 51.3% |
Статистике by Surface
Тврда (8)
Шљака (4)
Трава (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 63.1% |
| Освојени 1. Сервис | 79.1% |
| Освојени 2. Сервис | 54.6% |
| Асови / Меч | 9.3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 67.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 15.1% |
| Поени на Ретурну | 33% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.7% |
| Освојени 1. Сервис | 75.5% |
| Освојени 2. Сервис | 55.2% |
| Асови / Меч | 9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.6% |
| Поени на Ретурну | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.8% |
| Освојени 1. Сервис | 77.6% |
| Освојени 2. Сервис | 50.6% |
| Асови / Меч | 14 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 74.1% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 12.3% |
| Поени на Ретурну | 34% |