Jan Kumstat Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#649
Старост18
Висина6'5"
Тежина183 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
W
W
L
L
12
Анализирани Мечеви
83.3%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
13:30 Završeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.3/10 | |
10:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
3.3/10 | |
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.8/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
5.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 560 |
1 |
1.8/10 | |
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
8.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 734 |
O18.5 |
7.2/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
464 646 |
O18.5 |
9.6/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Jan Kumstat – Teniske Prognoze i Statistike
Jan Kumstat je 18-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 649. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 12 mečeva igrača Jan Kumstat i postigao tačnost prognoza od preko 83.3%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (26) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% | 56.2% | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | 77.1% | 73.9% | 73.9% |
| Освојени 2. Сервис | 48.6% | 46.8% | 46.8% |
| Асови / Меч | 6.5 | 5.9 | 5.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 | 1.9 | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% | 52.9% | 52.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 37.9% | 27.1% | 27.1% |
| Поени на Ретурну | 42.1% | 39.6% | 39.6% |
| Држање Сервиса % | 169.8% | 144.9% | 183.1% |
| Укупно Поена | 75.9% | 65.6% | 65.6% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (13) | Шљака (13) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 56.2% | - |
| Освојени 1. Сервис | 73.9% | - |
| Освојени 2. Сервис | 46.8% | - |
| Асови / Меч | 6.2 | 5.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 | 1.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.9% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.1% | - |
| Поени на Ретурну | 39.6% | - |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (26)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | 73.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.8% |
| Асови / Меч | 5.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.1% |
| Поени на Ретурну | 39.6% |
| Држање Сервиса % | 183.1% |
| Укупно Поена | 65.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | 73.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.8% |
| Асови / Меч | 5.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.1% |
| Поени на Ретурну | 39.6% |
| Држање Сервиса % | 144.9% |
| Укупно Поена | 65.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.7% |
| Освојени 1. Сервис | 77.1% |
| Освојени 2. Сервис | 48.6% |
| Асови / Меч | 6.5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 50% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 37.9% |
| Поени на Ретурну | 42.1% |
| Држање Сервиса % | 169.8% |
| Укупно Поена | 75.9% |
Статистике by Surface
Тврда (13)
Шљака (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 56.2% |
| Освојени 1. Сервис | 73.9% |
| Освојени 2. Сервис | 46.8% |
| Асови / Меч | 6.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 52.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.1% |
| Поени на Ретурну | 39.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 5.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 |