Jason Kubler Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#217
Старост32
Висина5'10"
Тежина163 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
W
W
W
L
7
Анализирани Мечеви
85.7%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Završeno |
| 3
0
|
|
|
1 |
766 632 |
1 |
4.3/10 | |
07:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 243 |
1 |
7.9/10 | |
03:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
766 543 |
1 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
8.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
4.9/10 | |
06:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
5.7/10 | |
23:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Jason Kubler – Teniske Prognoze i Statistike
Jason Kubler je 32-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 217. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Jason Kubler i postigao tačnost prognoza od preko 85.7%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (21) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 69.7% | 64.3% | 64.1% |
| Освојени 1. Сервис | 77.7% | 74.5% | 74.3% |
| Освојени 2. Сервис | 55.3% | 53.3% | 53.8% |
| Асови / Меч | 4.1 | 5 | 4.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 0.7 | 1.5 | 1.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.5% | 55.8% | 53.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 23.3% | 20% | 21.1% |
| Поени на Ретурну | 43.7% | 39.4% | 39.6% |
| Држање Сервиса % | 90.4% | 74.1% | 73.6% |
| Укупно Поена | 61.9% | 55% | 54.8% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (19) | Шљака (2) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 64.3% | 62.7% |
| Освојени 1. Сервис | 74.2% | 74.5% |
| Освојени 2. Сервис | 53.2% | 57.1% |
| Асови / Меч | 5.1 | 3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.3 | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.9% | 44.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.6% | 24.1% |
| Поени на Ретурну | 40% | 37.1% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (21)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.1% |
| Освојени 1. Сервис | 74.3% |
| Освојени 2. Сервис | 53.8% |
| Асови / Меч | 4.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 21.1% |
| Поени на Ретурну | 39.6% |
| Држање Сервиса % | 73.6% |
| Укупно Поена | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.3% |
| Освојени 1. Сервис | 74.5% |
| Освојени 2. Сервис | 53.3% |
| Асови / Меч | 5 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20% |
| Поени на Ретурну | 39.4% |
| Држање Сервиса % | 74.1% |
| Укупно Поена | 55% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 69.7% |
| Освојени 1. Сервис | 77.7% |
| Освојени 2. Сервис | 55.3% |
| Асови / Меч | 4.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 0.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 23.3% |
| Поени на Ретурну | 43.7% |
| Држање Сервиса % | 90.4% |
| Укупно Поена | 61.9% |
Статистике by Surface
Тврда (19)
Шљака (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.3% |
| Освојени 1. Сервис | 74.2% |
| Освојени 2. Сервис | 53.2% |
| Асови / Меч | 5.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 54.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 20.6% |
| Поени на Ретурну | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 62.7% |
| Освојени 1. Сервис | 74.5% |
| Освојени 2. Сервис | 57.1% |
| Асови / Меч | 3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Спасене Брејк Лопте | 44.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 24.1% |
| Поени на Ретурну | 37.1% |