Jerome Kym Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#180
Старост22
Висина6'6"
Тежина192 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
W
W
L
W
W
11
Анализирани Мечеви
63.6%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
13:05 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O17.5 |
9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.5/10 | |
17:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
374 666 |
O20.5 |
9.8/10 | |
19:05 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.8/10 | |
11:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
672 756 |
2 |
5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O8.5 |
9.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:05 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
46462 64646 |
O20.5 |
10/10 | |
01:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 423 |
1 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Jerome Kym – Teniske Prognoze i Statistike
Jerome Kym je 22-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 180. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Jerome Kym i postigao tačnost prognoza od preko 63.6%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (39) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 66.4% | 64.9% | 65.3% |
| Освојени 1. Сервис | 76.8% | 75.3% | 73.8% |
| Освојени 2. Сервис | 52.1% | 51.8% | 53.6% |
| Асови / Меч | 8.1 | 10.2 | 9.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.4 | 2.3 | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.5% | 62.5% | 65.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 13.3% | 16.7% | 17.7% |
| Поени на Ретурну | 36.3% | 36.2% | 36.9% |
| Држање Сервиса % | 68.5% | 67.1% | 66.8% |
| Укупно Поена | 51% | 50.9% | 51.6% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (15) | Шљака (21) | Трава (1) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 65.2% | 64.6% | 68.3% |
| Освојени 1. Сервис | 75.5% | 72.1% | 67.4% |
| Освојени 2. Сервис | 50.1% | 56.8% | 35% |
| Асови / Меч | 10.7 | 9 | 9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 | 2.2 | 5 |
| Спасене Брејк Лопте | 60.6% | 68.5% | 66.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.3% | 19.6% | 0% |
| Поени на Ретурну | 36.3% | 38.1% | 27.3% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (39)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.3% |
| Освојени 1. Сервис | 73.8% |
| Освојени 2. Сервис | 53.6% |
| Асови / Меч | 9.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 65.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.7% |
| Поени на Ретурну | 36.9% |
| Држање Сервиса % | 66.8% |
| Укупно Поена | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.9% |
| Освојени 1. Сервис | 75.3% |
| Освојени 2. Сервис | 51.8% |
| Асови / Меч | 10.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 16.7% |
| Поени на Ретурну | 36.2% |
| Држање Сервиса % | 67.1% |
| Укупно Поена | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 66.4% |
| Освојени 1. Сервис | 76.8% |
| Освојени 2. Сервис | 52.1% |
| Асови / Меч | 8.1 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 13.3% |
| Поени на Ретурну | 36.3% |
| Држање Сервиса % | 68.5% |
| Укупно Поена | 51% |
Статистике by Surface
Тврда (15)
Шљака (21)
Трава (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 65.2% |
| Освојени 1. Сервис | 75.5% |
| Освојени 2. Сервис | 50.1% |
| Асови / Меч | 10.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 60.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 17.3% |
| Поени на Ретурну | 36.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 64.6% |
| Освојени 1. Сервис | 72.1% |
| Освојени 2. Сервис | 56.8% |
| Асови / Меч | 9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 68.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 19.6% |
| Поени на Ретурну | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 68.3% |
| Освојени 1. Сервис | 67.4% |
| Освојени 2. Сервис | 35% |
| Асови / Меч | 9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 5 |
| Спасене Брејк Лопте | 66.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 27.3% |