Jiri Cizek Prognoze, Statistike i Forma
Старост20
Висина6'1"
Тежина194 lb
РукаДешњак
Недавна Форма
L
W
W
L
L
6
Анализирани Мечеви
66.7%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
614 366 |
O17.5 |
6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
7.5/10 | |
10:09 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
10:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
1.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
8.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Jiri Cizek – Teniske Prognoze i Statistike
Jiri Cizek je 20-godišnji profesionalni teniser. Naš AI algoritam analizirao je 6 mečeva igrača Jiri Cizek i postigao tačnost prognoza od preko 66.7%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (20) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 61.2% | 52% | 52% |
| Освојени 1. Сервис | 78% | 71.2% | 71.2% |
| Освојени 2. Сервис | 34.6% | 50.7% | 50.7% |
| Асови / Меч | 3.6 | 4.2 | 4.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.2 | 3.7 | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 75% | 69.8% | 69.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% | 28.4% | 28.4% |
| Поени на Ретурну | 39.4% | 39.2% | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 340.3% | 105.4% | 105.4% |
| Укупно Поена | 83% | 61.3% | 61.3% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (7) | Шљака (12) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | - | 52% |
| Освојени 1. Сервис | - | 71.2% |
| Освојени 2. Сервис | - | 50.7% |
| Асови / Меч | 2.9 | 4.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 | 3.2 |
| Спасене Брејк Лопте | - | 69.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | 28.4% |
| Поени на Ретурну | 43.8% | 37.2% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (20)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 52% |
| Освојени 1. Сервис | 71.2% |
| Освојени 2. Сервис | 50.7% |
| Асови / Меч | 4.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 69.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.4% |
| Поени на Ретурну | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 105.4% |
| Укупно Поена | 61.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 52% |
| Освојени 1. Сервис | 71.2% |
| Освојени 2. Сервис | 50.7% |
| Асови / Меч | 4.2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Спасене Брејк Лопте | 69.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.4% |
| Поени на Ретурну | 39.2% |
| Држање Сервиса % | 105.4% |
| Укупно Поена | 61.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 61.2% |
| Освојени 1. Сервис | 78% |
| Освојени 2. Сервис | 34.6% |
| Асови / Меч | 3.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 75% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 0% |
| Поени на Ретурну | 39.4% |
| Држање Сервиса % | 340.3% |
| Укупно Поена | 83% |
Статистике by Surface
Тврда (7)
Шљака (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4 |
| Поени на Ретурну | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 52% |
| Освојени 1. Сервис | 71.2% |
| Освојени 2. Сервис | 50.7% |
| Асови / Меч | 4.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 69.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 28.4% |
| Поени на Ретурну | 37.2% |