Juan Pablo Varillas Prognoze, Statistike i Forma
Недавна Форма
Teniski Tipovi
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.2/10 | |
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.1/10 | |
20:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 466 |
O19.5 |
7.1/10 | |
20:25 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
O19.5 |
2.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U21.5 |
6.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.9/10 | |
00:50 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
U23.5 |
3.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
3.2/10 | |
13:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
372 656 |
O19.5 |
9.3/10 | |
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 166 |
O21.5 |
6.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
6.3/10 | |
19:45 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:55 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
756 573 |
O19.5 |
10/10 |
O igraču Juan Pablo Varillas – Teniske Prognoze i Statistike
Juan Pablo Varillas je 30-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 300. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 29 mečeva igrača Juan Pablo Varillas i postigao tačnost prognoza od preko 75.9%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (51) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.5% | 59.2% | 60.4% |
| Освојени 1. Сервис | 68.5% | 66.9% | 68.6% |
| Освојени 2. Сервис | 50.9% | 49.9% | 49.9% |
| Асови / Меч | 2.6 | 2.8 | 3.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.4 | 1.4 | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.5% | 59.7% | 61.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 29.7% | 26.4% | 26.9% |
| Поени на Ретурну | 41.5% | 40.4% | 39.9% |
| Држање Сервиса % | 61.2% | 60% | 62.3% |
| Укупно Поена | 51.5% | 50.4% | 50.5% |
| Стат. | Шљака (50) |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 68.8% |
| Освојени 2. Сервис | 49.8% |
| Асови / Меч | 3.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.2% |
| Поени на Ретурну | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.4% |
| Освојени 1. Сервис | 68.6% |
| Освојени 2. Сервис | 49.9% |
| Асови / Меч | 3.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 26.9% |
| Поени на Ретурну | 39.9% |
| Држање Сервиса % | 62.3% |
| Укупно Поена | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59.2% |
| Освојени 1. Сервис | 66.9% |
| Освојени 2. Сервис | 49.9% |
| Асови / Меч | 2.8 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 59.7% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 26.4% |
| Поени на Ретурну | 40.4% |
| Држање Сервиса % | 60% |
| Укупно Поена | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.5% |
| Освојени 1. Сервис | 68.5% |
| Освојени 2. Сервис | 50.9% |
| Асови / Меч | 2.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 1.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 62.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 29.7% |
| Поени на Ретурну | 41.5% |
| Држање Сервиса % | 61.2% |
| Укупно Поена | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 60.2% |
| Освојени 1. Сервис | 68.8% |
| Освојени 2. Сервис | 49.8% |
| Асови / Меч | 3.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2 |
| Спасене Брејк Лопте | 61.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 27.2% |
| Поени на Ретурну | 40.1% |