Jule Niemeier Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#412
Старост26
Висина5'10"
РукаДешњак
Недавна Форма
L
L
L
L
L
13
Анализирани Мечеви
61.5%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
7.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
4.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
1.3/10 | |
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
3.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 632 |
O19.5 |
7.2/10 | |
17:47 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
5.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 262 |
1 |
7.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O20.5 |
4.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Jule Niemeier – Teniske Prognoze i Statistike
Jule Niemeier je 26-godišnji profesionalni teniser, Дешњак, trenutno na 412. mestu svetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 13 mečeva igrača Jule Niemeier i postigao tačnost prognoza od preko 61.5%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (25) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 58.5% | 53.2% | 52.6% |
| Освојени 1. Сервис | 57.9% | 64.2% | 64.4% |
| Освојени 2. Сервис | 29.6% | 33.3% | 34.8% |
| Асови / Меч | 1.4 | 1.7 | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 9.3 | 10.4 | 10.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.8% | 51.4% | 53.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 32.4% | 41.7% | 40.4% |
| Поени на Ретурну | 44.3% | 46.3% | 45.6% |
| Држање Сервиса % | 109.6% | 81.5% | 71.2% |
| Укупно Поена | 65.4% | 57.1% | 54.4% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (5) | Шљака (16) | Трава (3) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | 50.9% | 53.2% | 51.2% |
| Освојени 1. Сервис | 66.7% | 63.8% | 65.4% |
| Освојени 2. Сервис | 47.3% | 32.2% | 37.4% |
| Асови / Меч | 2.4 | 1.4 | 3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.8 | 11.2 | 11.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 72.2% | 47.9% | 64.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47.1% | 41.9% | 29.6% |
| Поени на Ретурну | 48.6% | 46.2% | 39.5% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (25)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 52.6% |
| Освојени 1. Сервис | 64.4% |
| Освојени 2. Сервис | 34.8% |
| Асови / Меч | 2 |
| Двоструке Грешке / Меч | 10.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 53.6% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40.4% |
| Поени на Ретурну | 45.6% |
| Држање Сервиса % | 71.2% |
| Укупно Поена | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 53.2% |
| Освојени 1. Сервис | 64.2% |
| Освојени 2. Сервис | 33.3% |
| Асови / Меч | 1.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 10.4 |
| Спасене Брејк Лопте | 51.4% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.7% |
| Поени на Ретурну | 46.3% |
| Држање Сервиса % | 81.5% |
| Укупно Поена | 57.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 58.5% |
| Освојени 1. Сервис | 57.9% |
| Освојени 2. Сервис | 29.6% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 9.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 48.8% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 32.4% |
| Поени на Ретурну | 44.3% |
| Држање Сервиса % | 109.6% |
| Укупно Поена | 65.4% |
Статистике by Surface
Тврда (5)
Шљака (16)
Трава (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 50.9% |
| Освојени 1. Сервис | 66.7% |
| Освојени 2. Сервис | 47.3% |
| Асови / Меч | 2.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 7.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 72.2% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 47.1% |
| Поени на Ретурну | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 53.2% |
| Освојени 1. Сервис | 63.8% |
| Освојени 2. Сервис | 32.2% |
| Асови / Меч | 1.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 11.2 |
| Спасене Брејк Лопте | 47.9% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 41.9% |
| Поени на Ретурну | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 51.2% |
| Освојени 1. Сервис | 65.4% |
| Освојени 2. Сервис | 37.4% |
| Асови / Меч | 3 |
| Двоструке Грешке / Меч | 11.3 |
| Спасене Брејк Лопте | 64.5% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 29.6% |
| Поени на Ретурну | 39.5% |