Julia Adams Prognoze, Statistike i Forma
Ранг#545
Недавна Форма
L
W
W
W
L
15
Анализирани Мечеви
80%
Тачност Прогноза
Teniski Tipovi
Покреће 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
6.8/10 | |
11:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
O18.5 |
7.7/10 | |
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
O19.5 |
7.9/10 | |
12:09 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:08 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 266 |
2 |
4.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
663 736 |
O20.5 |
7.8/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O18.5 |
9.6/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
5.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:48 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.3/10 | |
08:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
O20.5 |
5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.6/10 | |
07:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
6.4/10 | |
10:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1/10 | |
07:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.4/10 |
O igraču Julia Adams – Teniske Prognoze i Statistike
Julia Adams Naš AI algoritam analizirao je 15 mečeva igrača Julia Adams i postigao tačnost prognoza od preko 80%. Ova stranica nudi AI-generisane prognoze za predstojeće mečeve — uključujući Pobednika Meča i Rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji brejk poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, garantujemo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako biste u svakom trenutku mogli proveriti našu istoriju.
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
| Стат. | Последњих 10 (10) | Последњих 20 (20) | Последњих 52 Недеље (63) |
|---|---|---|---|
| Први Сервис % | - | - | 59% |
| Освојени 1. Сервис | - | - | 67.8% |
| Освојени 2. Сервис | - | - | 45.7% |
| Асови / Меч | 3.4 | 2.7 | 2.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 | 3.7 | 4.6 |
| Спасене Брејк Лопте | - | - | 55.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | - | - | 40.9% |
| Поени на Ретурну | 42.2% | 43.3% | 44.4% |
| Држање Сервиса % | - | - | 289.2% |
| Укупно Поена | 97.4% | 97.2% | 71.2% |
Статистике by Surface
| Стат. | Тврда (53) | Шљака (8) |
|---|---|---|
| Први Сервис % | 59% | - |
| Освојени 1. Сервис | 67.8% | - |
| Освојени 2. Сервис | 45.7% | - |
| Асови / Меч | 2.6 | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 | 3.9 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.3% | - |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40.9% | - |
| Поени на Ретурну | 44.3% | 44.7% |
Статистике Сервиса & Статистике Ретурна
Последњих 52 Недеље (63)
Последњих 20 (20)
Последњих 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59% |
| Освојени 1. Сервис | 67.8% |
| Освојени 2. Сервис | 45.7% |
| Асови / Меч | 2.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.6 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40.9% |
| Поени на Ретурну | 44.4% |
| Држање Сервиса % | 289.2% |
| Укупно Поена | 71.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 2.7 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.7 |
| Поени на Ретурну | 43.3% |
| Укупно Поена | 97.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 3.4 |
| Двоструке Грешке / Меч | 2.5 |
| Поени на Ретурну | 42.2% |
| Укупно Поена | 97.4% |
Статистике by Surface
Тврда (53)
Шљака (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Први Сервис % | 59% |
| Освојени 1. Сервис | 67.8% |
| Освојени 2. Сервис | 45.7% |
| Асови / Меч | 2.6 |
| Двоструке Грешке / Меч | 4.8 |
| Спасене Брејк Лопте | 55.3% |
| Искоришћене Брејк Лопте | 40.9% |
| Поени на Ретурну | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асови / Меч | 1.9 |
| Двоструке Грешке / Меч | 3.9 |
| Поени на Ретурну | 44.7% |